YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbenin '1 numarası' hocasının dizlerinin dibinde
FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında gözaltına alınan ve ardından serbest bırakılan Adil Öksüz'ün Fetullah Gülen'le bir arada görüntülendikleri bir görüntü ortaya çıktı.
Darbenin '1 numarası' hocasının dizlerinin dibinde
13 Ağustos 2016 / 14:39 Güncelleme: 13 Ağustos 2016 / 14:41

Son olarak 15 Temmuz darbe girişiminde Akıncı Üssü'nde gözaltına alınıp bırakıldıktan sonra firar eden Adil Öksüz’ün Fetullah Gülen'le bir arada görüntülendikleri bir görüntü ortaya çıktı.

FETÖ terör örgütünün kilit roller üstlenmiş bir üyesi olmakla suçlandıktan sonra Türkiye'yi terk eden Tuncay Opçin, Twitter hesabından  Adil Öksüz'ün görüntülerini yayınladı. 

GÜLEN'İN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKMÜŞ

FETÖ’nün Hava Kuvvetleri imamı olduğu belirtilen ve 15 Temmuz darbe girişimin '1 numarası' olduğu iddia edilen Öksüz'ün görüntülerde, Gülen'in önünde diz çöktüğü görülüyor.

Darbe girişimi sonrasında her yerde aranan ve Hava Kuvvetleri İmamı olarak tanınan Adil Öksüz'ün Pensilvanya'daki görüntülerinin ne zaman çekildiği ise bilinmiyor.

KAÇMAYI BAŞARDI ALGISI OLUŞTURMAK İSTENİYOR

Görüntülerin yayınlanmasının sebebi ise her yerde aranan Öksüz'ün kaçmayı başardığı algısı oluşturmak olduğunu düşünülüyor.

Her yerde aranan Adil Öksüz'ün Türkiye'den kaçmayı başarıp Fetullah Gülen'in yanına gidip gitmediği görüntülerin ne zaman çekildiğinin anlaşılmasından sonra belli olacak.

57aefd620f25440fe0507183.jpg

57aefd620f25440fe0507181.jpg

Fetö
 // Nezir
Fetö konusunda bir diğer yanlışımız,fetö aşağı fetö yukarı diyoruz, öyle bir imaj çiziliyor ki fetö içimizden çıkan birisi o halde deccal tarafından yapılacak bütün kötülüklerin faturası onun üzerine olacak ve şöyle bir tablo ortaya çıkacaktır, fetö yaptı,iç mesele,aile kavgası gibi. Ben şahsen kim vurduya gitme niyetinde değilim.Şimdiden peşinen bana yapılacakları kayıtsız şartsız,amasız fakatsız taşeron kim olursa olsun deccal yaptı....
13 Ağustos 2016 Cumartesi 14:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler