YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbecilerle çay içip yemek hazırlattı
FETÖ'nün darbe girişiminde İBB binasına giren askerlere yardım eden ve darbecilerle çay içip yemek hazırlatan İBB Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç ve oğlu Lojistik Destek Müdürlüğü yöneticisi Ömer Tunç tutuklandı.
Darbecilerle çay içip yemek hazırlattı
24 Temmuz 2016 / 18:00 Güncelleme: 24 Temmuz 2016 / 18:17

15 Temmuz akşamı hainlerin düzenlediği darbe girişiminde darbecilere yardım eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç ve oğlu Ömer Tunç’un ihaneti güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, darbeci askerlerin İBB binasına geldiği ve güvenlik amirine Mehmet Tunç’u sorduğu görülüyor. Darbeci albayın, daha sonra binaya gelen Mehmet Tunç ile birlikte çay içtikleri de güvenlik kameralarına yansıdı.

DARBECİLER İÇİN 10 BİN KİŞİLİK YEMEK!

İBB’nin Eyüp’teki Lojistik merkezine giden darbeci askerlere ise burada Lojistik Merkezi yönetici olduğu öğrenilen İBB Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç’un oğlu Ömer Tunç’un yardımcı olduğu ve darbeci askerlere 10 bin kişilik yemek yatırdığı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde önce darbecilerin Lojistik binasına geldiği hemen ardından ise Ömer Tunç’un gelerek darbecilerle buluştuğu ve aşçılara yemek yaptırdığı görülüyor.

Görüntülerin devamında ise Lojistik binasının önünde toplanan vatandaşların daha sonra binayı bastıkları ve darbeci askerleri, polis ile birlikte etkisiz hale getirdiği görülüyor.

HAZIR YEMEK
 // ismail emre
Umarım vatandaşlar darbecileri etkisiz hale getirdikten sonra üstüne çay içip orada ki hazır yemeği yemişlerdir onlara helal oldu o yemek... o kadar enerji sarfettiler...bana kalsa dinlendikten sonra darbecileri tekrar dövüp yemek yerdim... sonuçta bizi öldürüp üstüne yemek yiyecek olan onlardı......
24 Temmuz 2016 Pazar 21:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler