YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbeci hainler köylülerden bakın ne istemiş
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tatil yaptığı Marmaris’teki otele saldıran darbeci hainlerin, kaçarken köylülerin otomobil ve teknelerini satın almak istediği ortaya çıktı.
Darbeci hainler köylülerden bakın ne istemiş
23 Temmuz 2016 / 20:40 Güncelleme: 23 Temmuz 2016 / 20:40

Tanımadıkları şahısların araçlarına iki katı fiyatla satın almak istemesinden şüphelenen Marmaris’in Gökova Körfezi kıyısındaki Bördübet mevkiinde yaşayan köylüler, jandarmayı aradı. 

KÖYLÜLER TEŞHİS ETTİ

Kendilerine gösterilen fotoğraflardan suikastçilerden ikisini teşhis edince, Bozburun-Datça yarım adası ile Gökova ve Hisarönü Körfezi 30 bordo bereli, 500 komando ve özel harekat polislerinin de aralarında bulunduğu emniyet güçlerince kıskaca alındı. 

2 helikopterin havadan, 3 sahil güvenlik ekibinin de denizden destek verdiği, 19 darbeci askeri yakalama çalışmaları günün 24 saati boyunca sürüyor. 

MARMARİS KIYILARINDA KUÇ UÇURULMUYOR

Hisarönü Körfezi ve Gökova Körfezi’nin Marmaris kıyılarında jetskiler dahil her türlü denizin aracının hareketine izin verilmiyor. 

Marmaris’e en yakın Yunanistan Adası Simi’nin açıkları da sürekli gözlenirken, Yunan askeri güçlerinin de adada suikastçilere yönelik önlem aldığı, komşu ülkenin helikopterlerinin de sık sık uçarak Türkiye istikametindeki denizyolunu kontrol altında tuttuğu öğrenildi.

 // can
Bunlar çiftçilik yapan yoldaşlarının yada onların yakınlarının çiftçilik besicilik yaptığı ahır ve damlarda barınıyor olmasınlar...
23 Temmuz 2016 23:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler