YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbeci hainler Borsa İstanbul'a da müdahalede bulunmuş
Borsa İstanbul, 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında 85 kişinin görevine son verildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, Borsa'nın da darbeciler tarafından fiili müdahaleye uğradığı belirtildi.
Darbeci hainler Borsa İstanbul'a da müdahalede bulunmuş
19 Temmuz 2016 / 20:57 Güncelleme: 19 Temmuz 2016 / 21:02

Borsa İstanbul tarafından yapılan yazılı açıklamada, 18 Temmuz 2016 tarihi itibariyle toplam 85 kişinin işine son verildiği açıklandı.

Borsa İstanbul'un yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Borsamızda 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle oluşan yeni yönetimce güncellenen hedefler ve iş stratejileri çerçevesinde, 15 Temmuz 2016 tarihine kadar hizmetlerine ihtiyaç duyulmayan 34 kişi, 18 Temmuz 2016 itibariyle de 51 kişi ile iş ilişkimiz sonlandırılmıştır.

DARBECİLER BORSAYA DA FİİLİ MÜDAHALEDE BULUNDU

15 Temmuz 2016 tarihinde vuku bulan, Türkiye Cumhuriyetimizin varlığına ve Milletimizin iradesine kast edilen darbe girişimi çerçevesinde Borsamıza da fiili müdahalede bulunulmuş ancak Sarıyer Emniyet Müdürlüğü ile sağduyulu halkımız ve personelimizin marifetiyle püskürtülmüştür.

MÜDAHALEDE 2 POLİS ŞEHİT OLDU 

Yaşanan müdahalede polis memuru Mehmet Şevket UZUN ve sivil Fatih SATIR kardeşlerimiz şehit edilmiş, çok sayıda vatandaşımız yaralanmıştır.

Bu vesileyle aziz şehitlerimize rahmet ve minnet, yaralılarımıza acil şifalar, değerli ailelerine sabır ve metanet diliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler