YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbeci generaller Çukurca bölgesinde operasyon yaptırmamış
Hakkari Çukurca’da başlatılan operasyonlarda şehit sayısı artarken FETÖ’cü komutanların 1 yıldır bölgedeki PKK kamp ve sığınaklarına operasyon yapmadıkları ve adeta örgüte yol verdikleri ortaya çıktı.
Darbeci generaller Çukurca bölgesinde operasyon yaptırmamış
05 Eylül 2016 / 10:11 Güncelleme: 05 Eylül 2016 / 10:19

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgilere göre PKK’lı teröristlerin Çukurca bölgesinin dağlık kesiminde 40’a yakın docka mevzisi kurduğu tespit edildi. Son operasyonlarda bunlardan 10 tanesi ele geçirildi.

Bölgede teröristlerin yuvalandığı hakim tepeler de şiddetli çatışmalar sonrasında ele geçirilerek terörist mevzileri imha edildi.

FETÖCÜ KOMUTANLAR ÖRGÜTE YOL VERMİŞ

FETÖ darbe girişiminden tutuklanan Hakkâri Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Otal’ın, Hakkâri’de PKK’ya 1 yıl boyunca operasyon yapmadığı ortaya çıktı.

FETÖ-PKK gizli ittifakı ile Doğu ve Güneydoğu’da görevli FETÖ’cü komutanlar, örgütün dağlık alanda hâkimiyetini artırmasına göz yumdu.

PKK kamp ve sığınaklarına yerleşim merkezlerinden gerekli tüm silah, mühimmat ve ihtiyaç malzemesinin aktarılmasına da göz yuman hain komutanlar, böylece terör örgütünün bölgede büyük miktarda yığınak yapmasını sağladı.  

DTK Eş Başkanı Ahmet Türk’ün, 2013 yılında, ABD’ye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında gizlice Pensilvanya’ya giderek Fetullahçı terör örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen ile görüştüğü ortaya çıkmıştı.

 

YENİ AKİT

 // Mustafa Avcı
"ARSLAN"ım, sen önce Genelkurmay başkanı'nın ismini öğren Hüsnü değil, Hulusi Akar !!!...
05 Eylül 2016 20:18
Patates söylenenler doğru mu?
 // Rauf
cep numaramı yazıyorum 05xx xxx xx 28 söyle beni arasın...
05 Eylül 2016 Pazartesi 19:12
ARSLAN ÇOK DELİKANLI ADAM
 // patates
Arslanı kıskanıyorum annem hakkında söyledikleri tamamen doğrudur itiraf etmekten çekinmiyorum ben hep ona sataştım o çok akıllı ve delikanlı birisi eğer isterse evimize gelebilir......
05 Eylül 2016 Pazartesi 18:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler