YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbeci askerler PKK'lılar gibi gözaltına alındı
İstanbul ve Ankara'da darbe girişimine katılan darbeciler PKK'lılara yapılan güvenlikli aramadan geçirilerek çıplak biçimde gözaltına alındı.
Darbeci askerler PKK'lılar gibi gözaltına alındı
16 Temmuz 2016 / 23:48 Güncelleme: 16 Temmuz 2016 / 23:50

Dün akşam saatlerinde darbe girişimi sonrasında yapılan operasyonlar sonucunda teker teker gözaltına alınan terörist FETÖ'cü askerler vatana ihanetten yargılanacak. İşte yargılanacak o komutanlar... Dün akşam saatlerinde başlayan, askeri hareketlilikte ortalık yangın yerine döndü. Darbe girişimine kalkışanlar yakalanıp gözaltına alınırken MİT ve emniyet güçlerinin nokta operasyonları tamamlandı.
 
İstanbul ve Ankara'yı savaş alanına çeviren darbeci askerlerin çıplak biçimde gözaltına alındı.
 
Askerlerin çıplak olarak gözaltına alınması, PKK'lıların yakalanma tekniğini de akıllara getirdi. Emniyet güçlerinin tıpkı PKK'da olduğu gibi, darbeci askerlerin de üzerlerinde bomba ya da silah olmadığının görülmesi için, bu şekilde gözaltı uyguladığı dikkatlerden kaçmadı.
 
2 BİN 839 GÖZALTI
 
Sabah saatlerinde darbecilere yönelik başlayan operasyonlarda aralarında general seviyesinde rütbelilerin de bulunduğu 2 bin 839 kişi gözaltına alındığı açıklanmıştı.

 

YENİŞAFAK

 // Akif
Hainler...
17 Temmuz 2016 10:47
 // Bilal
Vatanimiza,bayragimiza saldırıilmistir.masum polis ve halkımıza hunharca ateş açan bu terör örgütü üyelerinin idam edilmesini istiyoruz.....
17 Temmuz 2016 09:42
 // Hayriye
Asker kıyafeti çikartmak için soymuşlardir...
17 Temmuz 2016 09:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler