YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbeci albaya tokat gibi cevap! İlk kez yayınlandı
15 Temmuz gecesi FETÖ'cü askerler tarafından başlatılan darbe girişiminin başarısız olmasıyla teslim olan bir darbeci albayın 'Bizi astsubaylar tutuklamasın' sözüne başka bir komutan tokat gibi cevap verdi.
Darbeci albaya tokat gibi cevap! İlk kez yayınlandı
03 Ekim 2016 / 13:34 Güncelleme: 03 Ekim 2016 / 13:41

15 Temmuz darbe girişimi sonrası Ankara bulunan Etimesgut Zırhlı Birlikler'de bulunan darbeci askerlerin teslim olma anına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

İnternete yüklenen videoda, askerlerin komutanlık binasındaki darbeci üst rütbeli komutanlara yönelik yaptığı operasyonun görüntüleri yer alıyor. 

Görüntülerde dikkat çeken ayrıntı ise, Etimesgut Zırhlı Birlikler'de teslim olan general ve hemen yanındaki albaya plastik kelepçeyi bir astsubayın takması üzerine, darbeci albayla başka bir askerin yaşadığı diyalog.

Albayın, "Mümkün olursa bizi rütbemize uygun kişiler tutuklasın, astsubaya yaptırmayın" talebi üzerine başka bir askerin, "Albayın ağzını da bağlayın" şeklinde cevap verdi. 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

...
 // Yahya RAMİ
O 'iman eşkıyasına' uyup kendi meclisine bomba atmakla kendi vatanına ihanet edenler onlar düşülebilecek en aşağı zillete düşmüşlerdir zaten! Acınası hallerini görmeyip kibirlenmekte ısrar edenler her türlü aşağılanmayı hak etmişlerdir!!!...
03 Ekim 2016 18:46
asıl konu: alacakları ceza ?
 // Ömer
Sn.Duman Rezil rezildir. rezil olmuş rüsva olmuş,alçak denilmiş,hain denilmiş umurlarında olmaz ki, mevcut vasıfları üzerinde taşıyan o vasıflar üzerinden hakarette etsen o kişiler için iltifattır. en güzel örnek mi ben de söylüyeyim Tüm "Çırılçıplaklığı" ile ortada olan kişinin halen siyasette bulunup dürüstlükten söz etmesi gibi... diyorlar ya yüzlerine tükür ' ya rabim şükür yağdırana' der bu alçak hainler!...
03 Ekim 2016 Pazartesi 17:49
Müstehakını buldu.-2
 // Rasim DUMAN
Aziz ve kıymetli Ömer bey kardeşimin defâatle dile getirdiği "yara", maalesef kanamaya devam ediyor. Yani bir Erhan ÇELİK bu kadar mı "vazgeçilemeziniz" oldu? "Efendim, hanımının sözleri kendisini bağlar" falan demeyin sakın, bir "özür" veya "yanlış anlaşıldım" beyânı bile duymadık ! Numan KURTULMUŞ beyefendi, TRT size bağlı idi, değil mi ? Bırakın artık şu "çok renklilik-çok seslilik" ayaklarını, CHP iktidarda olsa idi, orada bize âit "toz" bile kalmazdı ! ...
03 Ekim 2016 Pazartesi 17:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler