YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbe şehitlerine dil uzatan Nurşen Mazıcı programdan kovuldu!
Profesör Doktor Nurşen Mazıcı milyonlarca izleyicinin önünde bir dizi provokasyona imza attı. Darbe şehitlerine dil uzatan, haince planlanmış kanlı darbe girişimine tiyatro diyen Nurşen Mazıcı programdan kovuldu.
Darbe şehitlerine dil uzatan Nurşen Mazıcı programdan kovuldu!
26 Temmuz 2016 / 08:11 Güncelleme: 26 Temmuz 2016 / 08:40

Habertürk kanalında Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Profosör Doktor Nurşen Mazıcı'nın provokosyonu büyük tepki çekti. FETÖ'cü hainlerin kanlı darbe girişimini tiyatro olarak nitelendiren Mazıcı'ya tepki yağdı. FETÖ'nün darbe girişiminin karşısına dikilen darbe şehitlerine de dil uzatan Mazıcı'nın çirkin ifadelerine sosyal medya da tepki gösterdi.

KAFA KESME PROVOKASYONU

"248 kişi öldürüldü, ben şehit demiyorum" ifadelerine imza atan, yalan olduğu ortaya çıkan kafa kesme provokasyona sahip çıkan Mazıcı FETÖ'nün darbe girişimi ile de AK Parti'yi ilişkilendirmeye kalktı.

UYARILARA RAĞMEN ÖZÜR DİLEMEDİ

Programın sunucusu Ece Üner'in uyarısına rağmen özür dilemeyen Nurşen Mazıcı, reklam arasından sonra yayından kovuldu.

Habertürk'te Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Profosör Doktor Nurşen Mazıcı'yla ilgili açıklama yapıldı. Mazıcı'nın darbe şehitleriyle ilgili ifadelerinin çizgiyi aştığını belirtilen açıklamada, kendisine teşekkür edilerek yayına çıkarılmadığı dile getirildi. Programın sunucusu Ece Üner, FETÖ'nün kanlı darbe girişiminin karşısına dikilen darbe şehitlerinin önemine de dikkat çekti.

a-036.jpg

bunlar akademisyenmi
 // muammer
bu akademisyen bozuntuları bu ünvanlarını türkiyedenmi aldılar yoksa bakkaldanmı aldılar,bunlara sıgır bile otlattırılmaz çünki hayvanları aç ve susuz bırakırlar ama benim anlamadığım şu kendi ülkesini ve halkını geçmişini bilmeyen bu zihniyet nerede eğitildi bu üniversitelerde nasıl tabele yetiştiriyorlar bakan varmı,bunların alayının temizlenmesi lazım acilen....
26 Temmuz 2016 Salı 14:11
hain bu kadın aynı kategoriye..
 // atiker
koyulup derdest edilmeli hesabı sorulmalı paralel yapının patronları kimse bu kadının patronuda aynı küçük ayrındı bunların sözde ayrışma noktası siyonistlerin neokoncuların uşağı bu kadın vatan haini darbe gerçekleşseydi onlarla hareket edecekti zil takıp oynayacaktı söylediklernin fetö teröristlenininki ile aynı alısın savcılar bu kadını hesabını sorsunlar vatan haininin önde gideni kelime oyunlarıyla milleti kandırmaya çalışıyorlar bunlar siyonist ajan ortalık kaynıyor haini bol ülkem şerefsi...
26 Temmuz 2016 Salı 14:01
 // Emine bozkurt
Şöhret olmak veya gündemde kalmak isteyen kişiler böyle saçmalayarak gündemde kalırlar...
26 Temmuz 2016 12:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler