YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbe savcılarına ihraç göründü
Darbe savcılarına ihraç göründü
05 Kasım 2014 07:23
HSYK müfettişleri, hükümete yönelik 17 Aralık darbe girişiminin organizatör savcıları ile ilgili soruşturmayı tamamladı.

Başmüfettiş Ömer Kara, savcı Zekeriya Öz'ün Dubai tatili ve kanunsuz imar değişikliği talepleri yüzünden meslekten ihraç edilmesini istedi. Yine Dubai tatiline giden savcı Ali Güngör ile 17 Aralık'ta gözaltına aldığı kişilere savunma hakkı vermeyen savcı Celal Kara ve hukuksuz uygulamalar yapan Mehmet Yüzgeç'in de ihracı istendi.

Bu arada Zekeriya Öz'ün Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği dava da Düzce Savcılığı'nda kabul gördü. İlk duruşma tarihi 10 Aralık'a verildi.

 

TAKVİM

önemli bir mücadele
 // ...
devletimiz ve iktidarımız çok çok iyi çalışmalı, bu saatten sonra devletin önemli mevkilerine alacağı temizlikçiyi bile donuna kadar araştırmalıdır. bu ihanet çetesi büyük mücadele verilerek temizlenebilir....
05 Kasım 2014 Çarşamba 12:52
dikkat kacabilirler..
 // atiker
paralel yapının hukuk içerisindeki unsurları devletin ve akpartinin bunlarla bu kadar kısa zamanda hesaplaşacağının hesabını yapamadılar ümitleri bitti bu adamları devletin iyi takip etmesi lazım işin vahametini anladılar pansilvanyaya uçak bileti almış olabilirler....
05 Kasım 2014 Çarşamba 10:58
10:29
 // vatandaş
zamanında insanları nasıl mağdur ettiniz şimdi cezasını çekin,herzaman kılıcınızin iki tarafınında kesmediğini gorun...
05 Kasım 2014 10:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler