YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbe girişimi sonrası ABD’li Korgeneral İncirlik’te
Adana’da darbe girişimi sırasında polis tarafından etrafı çevrilen ve 7 gün elektrik verilmeyen İncirlik Hava Üssü’ne ABD ziyareti gerçekleştirildi.
Darbe girişimi sonrası ABD’li Korgeneral İncirlik’te
27 Temmuz 2016 / 16:04 Güncelleme: 27 Temmuz 2016 / 16:08

ABD-Türk Ortak Savunma tesisi olan İncirlik Üssü’nün Türk komutanı Tuğgeneral Bekir Ercan Van ile bazı üst düzey subayların tutuklanmasıyla son bulan darbe gecesinin ardından İncirlik Üssü önemli bir misafir ağırladı.

15 Temmuz’da uçan Türk F-16’lara yakıt ikmali yapan tanker uçakların havalandığı İncirlik Üssü’ne geçen pazartesi günü gelen Amerikan Hava Kuvvetleri’nden 3’üncü Hava Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Timothy Ray, burada görev yapan ABD’li askerlerle tanıştı.

ABD’lilerin çalışma koşullarını da inceleyen komutan, çeşitli konularda başarı gösteren askerleri de kutladı.

ne başarısı???...
 // Metin Irmak

Yarabbim ,hükümetimizin bu tavrı,neredeyse,bana kafayı yedirteçek vallahi...Neden halen İnçirlik hava üssü kapatılmadı ?.Bu alçaklar,iki yüzlüler,şerefsizler gelip gidiyorlar.Gelen komutan bozuntusuda,askerlerini, ne başarı! göstermişler ki kutlamış...GO HOME...GO HOMEEEEE......
27 Temmuz 2016 Çarşamba 19:33
hain
 // vatansever
İlk ziyaret hainlerden gelir......
27 Temmuz 2016 19:05
ÜLKEMİZE, DEVLETİMİZE KARŞl ➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Sergilenen bunca kalleşliğe rağmen, incirlik havaÜssünü hâlâ bu kefere-i fecere'ye kapatmayan kapatamayan bir devlete ben saygı duyamıyorum!!!...
27 Temmuz 2016 Çarşamba 17:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler