YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbe çığırtkanı Özşengül tutuklandı
Darbe gecesi ABD’den yayın yapan FETÖ yayın organı Samanyolu TV’de programa çıkarak, darbe girişimini alenen destekleyen Polis Akademisi eski öğretim üyesi Tuğrul Özşengül tutuklandı.
Darbe çığırtkanı Özşengül tutuklandı
25 Eylül 2016 / 08:40 Güncelleme: 25 Eylül 2016 / 08:41

Darbe gecesi ABD'den yayın yapan Samanyolu TV'ye çıkarak darbe girişimini destekleyen açıklamalar yapan Polis Akademisi eski öğretim üyesi Tuğrul Özşengül tutuklandı. 

Emekli emniyet mensubu olan Özşengül FETÖ'nün internet sitelerini işleten ekip ile toplantılara katılmış Fuat Avni hesabının ilk kullanıcısı olduğu iddia edilen Said Sefa başkanlığında gerçekleştirilen bu toplantılara ilişkin fotoğraflar basına yansımıştı. 

Çiğ köfte partisi de yapıldığı anlaşılan FETÖ toplantısına hakkında yakalama kararı çıkarılmadan bir süre önce firar eden Fatih Akalan ve Fatih Yağmur da katılmıştı. 

DARBE GİRİŞİMİNİ ALENEN DESTEKLEMİŞTİ

Özşengül "Özgürlük Zamanı" isimli programda darbe faaliyetinin görüldüğü kadar zor olmadığını, sistemin sürdürülebilir bulunmadığını belirterek darbe girişimini alenen desteklemişti.

KALIBINI KIYAFETİNİ...!!
 // ANGARALI
HAYSİYETSİZ NAMUSSUZ VATAN HAİNİ....
25 Eylül 2016 Pazar 17:08
...
 // Yahya RAMİ
Bu adam ABD'den yayın yapan TV'den konuşmuş ise bu adam da mı yurtdışında imiş? Öyleyse niye Türkiye'ye gelmiş ya da Türkiye'de ise bugüne kadar niye kaçmamış/kaçırılmamış, tutuklanacağını bile bile??! Çok ilginç hem de çook çok ilginç!!??...
25 Eylül 2016 10:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler