YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Damper aniden açıldı ve...
Ankara'da bir kamyonunun aniden açılan damperi üst geçite çarptı. Çarpmanın etkisiyle kamyonun kasasından kopan damper üst geçit ile yol arasında asılı kalırken, sürücü yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
Damper aniden açıldı ve...
05 Temmuz 2010 / 12:01 Güncelleme: 05 Temmuz 2010 / 12:01

Ankara'nın Çankaya ilçesinde gece saatlerinde meydana gelen kazada, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne taşeron olarak çalışan bir firmanın 06 AH 4054 plakalı katı atık toplama kamyonunun damperi Atatürk Bulvarı üzerinde damperi aniden açılarak, Akay Kavşağı çıkışındaki üst geçite çarptı. Çarpmanın etkisiyle kamyon kasasından kopan damper üst geçit ile yol arasında asılı kalırken, isminin Muzaffer olduğu öğrenilen sürücü hafif şekilde yaralandı. Yaralı sürücü sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza sonrası üst geçitte maddi zarar meydana gelirken, kaza sırasında üst geçitten herhangi bir yayanın olmaması olası bir faciayı önledi.

Üst geçit ile yol arasında asılı kalan damper, iş makineleri tarafından sıkıştığı yerden kurtarıldı. Kaza nedeniyle Kızılay istikametine kapanan yol, damperin yol kenarına çekilmesinin ardından tekrar trafiğe açıldı. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler