YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
D.Bakır'da çatışma: 13 şehit
D.Bakır'da çatışma: 13 şehit
14 Temmuz 2011 20:26
Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde çıkan çatışmada 13 askerin şehit olduğu, 7 askerin de yaralandığı bildirildi.

Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 13 asker şehit oldu, 7 asker yaralandı.

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak yaptığı açıklamada, Bayrambaşı beldesi Dolapdere Köyü kırsal kesiminde arazi arama tarama faaliyeti yürüten güvenlik güçleriyle bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandığını ve çatışma çıktığını söyledi.

Çatışmada 13 askerin şehit olduğu yönünde bilgi aldıklarını belirten Toprak, ''Üzüntülüyüz. Bölgede operasyonlar sürdüğü için bilgi akışı da devam ediyor. 13 şehidimiz, 7 yaralımız var. 10 şehit ve 7 yaralı asker Diyarbakır Asker Hastanesi'ne getiriliyor'' dedi.

Toprak, bölgede operasyonların sürdüğünü bildirdi.

5 TERÖRİST ÖLÜ GEÇİRİLDİ

Diyarbakır'ın Silvan ilçesindeki çatışmada 5 teröristin öle ele geçirildiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Silvan ilçesinin Bayrambaşı Beldesi kırsal kesiminde arazi arama tarama faaliyetinde bulunan güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında çıkan çatışmada, 5 terörist ölü ele geçirildi.

Bölgede arama tarama faaliyetlerinin devam ettiği öğrenildi.


AA

akpyi suçlayan yediğin ekmek haram zıkkım olsun sana
 // tutkunumes
askerler 2 gündür operasyondaymış dinlenmek için biyerde konaklamışlar şerefsizler sürünerek gelıp el bombası atmış başbakanın ne suçu var adam neyapsın!asıl komutanların suçu var burda askerleri vurulsun diye sankı tetöristlerin eline avucuna bırakmışlar o bölgede bordo bereli veya tam uzman kadrolu asker olması gerekir ...! tayyip baba allah razı olsun...
20 Temmuz 2011 02:11
PAŞALAR RAHAT UYUMASIN, KAHIRDAN ÖLSÜNLER!!!
 // A.ÇİÇEK
PAŞALAR ÇAPULCULARLA BAŞEDEMİYORSA, BİZ ANADOLU EVLATLARI GELELİM ÇARPIŞALIM. PAŞALARIM ELLERİNDEKİ SON TEKNOLOJİYİ HAİNLERE DEĞİL VATAN EVLATLARINA KULLANSINLAR......
15 Temmuz 2011 09:32
BOLEMEZSIN TAYYEP
 // ONCE VATAN
ARKADASLAR BUNLAR TAYYEPIN OYUNLARI DAHA BASINDAYIZ COK KOTULERINI YASAYACAGIZ BDP ILE ANLASMAK ICIN YAPILIYOR BU OYUNLAR...
14 Temmuz 2011 20:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler