YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanlığından açıklama
Abdullah Gül'ün Forbes dergisine verdiği iddia edilen röportajın bugün basında yer almasının ardından Cumhurbaşkanlığı'ndan açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Gül'ün Forbes dergisine hiç bir zaman röportaj vermediği söylendi...
Cumhurbaşkanlığından açıklama
27 Mart 2010 / 14:56 Güncelleme: 27 Mart 2010 / 14:56

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Forbes dergisine İran’ın nükleer silah istediğinden şüphesi olmadığını söylediği “İsrail korkmasın. İran İsrail’i atom bombasıyla vuramaz. El Aksa Camii ve Filistinliler’in zarar görmesi problem çıkarır” dediği yönünde haberlerin basında yer almasının ardından Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden açıklama yapıldı

Yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ne geçmişte ne de bugün Forbes Dergisine herhangi bir röportaj vermediği bildirildi.

Yapılan yazılı açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında ''Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Forbes Dergisi'ne mülakat verdiği'' haberleri üzerine açıklama yapılmasının gerekli görüldüğü ifade edildi.

Açıklamada, ''Sayın Cumhurbaşkanımız, ne geçmişte ne de bugün Forbes Dergisi'ne herhangi bir röportaj vermemiştir'' denildi.

Kanal A Haber - A.A.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler