YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Cumhurbaşkanlığı seçimi değişim için fırsat"
"Cumhurbaşkanlığı seçimi değişim için fırsat"
27 Temmuz 2014 09:23
Adalet Bakanı Bakan Bozdağ, "Cumhurbaşkanlığı seçimleri MHP'yi Sayın Bahçeli'den, CHP'yi de Sayın Kılıçdaroğlu'ndan kurtarmak, o partilerde değişim sürecini başlatmak için milletimizin önüne altın tepsiyle sunulmuş bir fırsattır" dedi.

Bozdağ, Akçakoca Belediyesince düzenlenen sahur programında yaptığı konuşmada, Türkiye'de ilk defa cumhurbaşkanını halkın seçeceğini ve bunun büyük bir fırsat olduğunu söyledi

Belli güçlerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın önünü kesmek için çaba gösterdiğini vurgulayan Bozdağ, "Erdoğan millet adamıdır, halk için çalışır, halkın yanındadır. Durum böyle olunca tahmin edilebilen o malum güçler bu halk adamının önünü kesmek istemektedir. Bir Allah'ın bir de bu aziz milletin önünde saygıyla eğilen bir liderdir. Bu millet o liderin boynunu kimseye eğdirtmez" diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türkiye için önemine değinen Bozdağ, şöyle konuştu:

"10 Ağustos Türkiye'nin cumhurbaşkanını seçmesinin yanında, MHP'yi Sayın Bahçeli'den, CHP'yi de Sayın Kılıçdaroğlu'ndan kurtarmak, o partilerde değişim sürecini başlatmak için milletimizin önüne altın tepsiyle sunulmuş bir fırsattır. Seçim sonucunda MHP'de de CHP'de de büyük bir deprem olacaktır. Milletin depremi olacaktır, sandığın depremi olacaktır. Tüm hesapları millet sandıkta bir kez daha bozacaktır."

 

AA

katiliyorum
 // kara murat derki!
kesinlikle! bu deprem sadece CHP ve MHP de olmakla kalmayip diger mutedeyyin, muhafazakar partileride icine alacak, (BBP, SP). liderleri bile bile yanlis ata oynuyorlar, partilileride salak yerine koyuyorlar, sanki milletin akli yok vicdani yok. mumlari secim ertesi sonecek. liderler siyasetten silinecek. ama bir careleri var aslinda: hepsi birlesip tek parti kurabilirler, isimde benden: "mutedeyyin kemalist ve milliyetci komunist partisi"(toplamda yuzde 42 falan alirlar nasil?) ...
27 Temmuz 2014 Pazar 10:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler