YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanlığı resepsiyonunda dikkat çeken isimler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Külliye'de verdiği 29 Ekim resepsiyonuna davet edilen isimler dikkat çekti.
Cumhurbaşkanlığı resepsiyonunda dikkat çeken isimler
28 Ekim 2015 / 11:17 Güncelleme: 28 Ekim 2015 / 15:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 81 ilden gelen vatandaşlara resepsiyon verdi

İşte resepsiyona davet edilenlerden dikkat çeken isimler;

RECEP EVRAN

Kuşadası Körfezi açıklarında 30 kişinin bindiği balıkçı teknesi alabora olduktan sonra 1,5 yaşındaki bebek, balıkçı Recep Evran tarafından kurtarıldı.

ŞÜKRÜ DENİZ

Eskişehir’de temizlik işçisi Şükrü Deniz, bir apartmanın 7.katından düşen 4 yaşındaki Ecrin Esen’i havada yakalayarak hayatını kurtardı.

EMİNE SÖNMEZ

25 Eylül’de Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırıda yaralanan askerleri almak üzere yola çıkan ambulansta görev yapan sağlık çalışanı.

ÖMER FARUK

Yozgat’ta ilkokul 2.sınıf öğrencisi Ömer Faruk, mahallesinde yaralanan köpeğin acı çekmesine dayanamadı. Hayvanların nerede tedavi edildiğini bilmeyen Ömer Faruk, yaralı köpeği kucağında evlerinin yakınında bulunan Yozgat Devlet Hastanesi acil servisine getirdi.  

UĞUR SARAÇ - MEHMET DURUK - EMİRHAN REZBİÇ

Diyarbakır Bağlar Fatih İlköğretim okulunda teröristlerin indirdiği bayrağı Uğur Saraç, Mehmet Duruk ve Emirhan Rezbiç öperek göndere çektiler.

DİNÇER ÜNAL

Tekirdağ’ın Şarköy İlçesinde fırıncılık yapan Dinçer Ünal, işyeri önünde bulduğu ve hacca gidecek olan Mustafa ile Havva çiftine ait 4 bin Euro, 3 bin 200 lira para bulunan cüzdanı polis merkezine götürerek sahibine teslim edilmesini sağladı.

SÜLEYMAN AKSU

Türkoğlu ilçesinde yaşayan 74 yaşındaki Süleyman Aksu, terörle mücadele etmek amacıyla silah altına alınması için dilekçeyle Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) müracaat etti.

AYŞE VE HACI KAZIM  TAŞKIRAN-TRABZON

Trabzon’da yürüyüşe çıkan yaşlı çift, yanlarından geçen bir gençten fotoğraflarını çekmesini istiyor. Buraya kadar her şey normal fakat dede ve nine gence fotoğraf çekmesi için telefon veya fotoğraf makinesi uzatmıyor, poz verip bekliyorlar. Genç de bozuntuya vermeden kendi telefonuyla fotoğraflarını çekiyor. Ardından teşekkür edip yollarına devam ediyorlar.

Gencin sosyal medyada bu ilginç anı paylaşmasıyla fotoğraf adeta ışık hızında yayıldı ve yaşlı çift kısa zamanda sosyal medyada fenomene dönüştü. Fotoğrafın çifte ulaştırılması için sosyal medya üzerinde adeta bir seferberlik başladı ve sonunda çiftin Şalpazarı Geyikli köyünde yaşadığı öğrenildi. Çiftin torunlarının da fotoğrafı görmesi ve iletmesiyle bu güzel hikaye mutlu sona ulaştı.

yasli.jpg

 // Mizan
Milletin adamı Allahına kurban senin Senin o Kahramanca Yiğitçe Üstlendiğin o kutlu davanın yolunda öleyim beee heyyyt beee
Nasıl sevmesin bu Millet seni...
İşte vefa İşte kadir kıymet bilme
İşte yıllardır hasretiyle yandığımız tablo bu......
28 Ekim 2015 22:59
 // fatih
Bunları hazmedemeyen hain takımı bakalım ne kulplar takacak. Güzel yurdumun güzel, merhametli ve vefakar insanlarını tebrik ediyorum......
28 Ekim 2015 Çarşamba 14:12
 // Kuscubasi Eşref hayranı
Benim güzel memleketimin güzel ülkemin guzelmi güzel insanları. Küçüğü ile büyüğü ile ellerinizden öpüyorum....
28 Ekim 2015 12:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler