YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanlığı: Meydanları terk etmeyelim
FETÖ'cü askerlerin darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından Türkiye'nin 81 ilinde vatandaşlar sokaklara döküldü. Cumhurbaşkanlığı kaynakları, vatandaşların meydanları terk etmemesi yönünde uyarılarda bulunuyor.
Cumhurbaşkanlığı: Meydanları terk etmeyelim
17 Temmuz 2016 / 03:42 Güncelleme: 17 Temmuz 2016 / 03:44

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine milyonlar tepki gösteriyor. 24 saati aşan protestolar boyunca adete destan yazan vatandaşlar demokrasi nöbetini kararlılıkla sürdürüyor.

Hükümet yetkilileri tehlikenin henüz tam olarak geçmediğine sık sık vurgu yaparken, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kaynakları 'meydanları terk etmeyelim' ifadelerinin yer aldığı çağrılarda bulunuyor.

'Okçular Tepesini asla terk etmeyelim'

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık da duygulandıran bir çağrıda bulundu. Kınık, "Demokrasi nöbetlerini bölüşelim ama Okçular Tepesini asla terk etmeyelim" ifadelerini kullandı.

fef.png

SMS hainliği

FETÖ mensupları halkın meydanları boşaltmasını sağlamak için sahte SMS'ler atarak halkı evlerine yönlendirmeye çalışıyor.

 // ALATTİN
KANALINIZI İZLEMEYE VE MEYDANLARDA BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİM, ALLAH REİSİMİZİ KORUSUN AMİN...
17 Temmuz 2016 14:07
 // ALATTİN
GEREKLİ İŞLEMLERİ DERHAL İVEDİKLE BAŞLATMALIDIR VE İL MÜDÜRLÜKLERİNDE HUZUR BOZAN VE İÇ DENGE HESABIYLA BU PARALELCİLERLE KOL KOLA GEZEN FETO SEMPATİZANLARININ DA GEREĞİ YAPILMALIDIR, HUZUR SAĞLANMALI VE DEVLETİN İŞLER HALE GETİRİLMESİ SAĞLANMALIDIR, YILLIK KALKINMA HIZI NIN ARTIŞI İÇİN BU GEREKLİDİR...
17 Temmuz 2016 14:05
 // ALATTİN
BU MİLLETİN BİR FERDİ OLDUĞUM İÇİN NE MUTLU BANA, ALLAHIMA HAMD OLSUN. TV DEN BİZLERİ YÖNLENDİRDİĞİNİZ İÇİN ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN, DEVLETİMİZE AYAKLANAN TÜM MİHRAKLARA LANET OLSUN, REİSİMİZ CUMHURBAŞKANIZ İÇİN ALLAHIMA DUALAR EDİYORUZ ŞÜKREDİYORUZ, MEYDANLARDAYIZ, İDAM GELSİN BAŞKA ÇÖZÜM YOK, TÜM BAKANLIKLARIN İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI DA AYIKLNMALI, AKSİ HALDE BU SAPKINLAR ROBOTLAR BOŞ DURMUYORLARDI, YİNE AYNI TEŞEBBÜSTE BULUNURLAR, İL MÜDÜRLERİ KENDİ KURUMLARINDAKİ BU TERÖRİSTLER HAKKINDA GER...
17 Temmuz 2016 13:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler