YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanlığı: CHP'li Tanal'ın iddiası deli saçması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, CHP Tanal'ın 'Erdoğan'dan bin yüksek yargı mensubuna 3 milyon TL'lik takım elbise' iddiasıyla ilgili olarak "Deli saçması iddiaların ortaya atılması utanç verici. Komiklik ve ciddiyetsizlikle ifade edilebilir" dedi.
Cumhurbaşkanlığı: CHP'li Tanal'ın iddiası deli saçması
15 Temmuz 2015 / 14:39 Güncelleme: 15 Temmuz 2015 / 14:54

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıklama yaptı. 

İşte Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü'nün yaptığı açıklamadan satır başları:

İRAN'LA NÜKLEER ANLAŞMA

Türkiye birçok defa müzakerelere ev sahipliği yaptı. İran birçok konuda işbirliği yaptığımız ülke. Yaptırımların bitecek olması bize de olumlu yansıyacak

AYM'NİN DERSHANE KARARI

Gerekçeli kararı henüz görmedik. Bu konuda ne velilerimiz ne öğrencilerimiz sıkıntıya maruz kalmayacak. Gerekli tedbirleri alacağız.

DEMİRTAŞ'IN PKK'YA ÇAĞRISI

Çelişkili ifadeleri anlamakta zorluk çekiyoruz. Bu tavırlar barışa katkı sağlamaz. Kamu düzenini tehdit eden, vatandaşın araçlarına saldıran bir örgütün ve temsilcilerinin kalkıp 'biz sadece berış, özgürlük istiyoruz' demesi de komik kaçıyor. Hala terörü şirin göstermek abesle iştigal etmek olur. Çağrı yapılacaksa bunun açık, koşulsuz şekilde yapılması gerekir.

CHP'Lİ TANAL'IN SÖZLERİ

Deli saçması iddiaların ortaya atılması utanç verici durum. Cumhurbaşkanlığı makamının yıpratma malzemesi yapılması ne Meclis'in onur ve itibarına ne de milletvekilinin itibarına yakışmıyor. Komiklik ve ciddiyetsizlikle ifade edilebilir. Bu arkadaşlarımız düne kadar kendilerinin altın klozet, masa bunların nasıl ortaya çıktığını bilmiyorlar mı? Komik iddialarla birileri gündem olmaya çalışabilir.

KOALİSYON GÖRÜŞMELERİ

Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı görevlerindirme ile bir süreç var. 45 günlük süreç başlamış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı çağrılar liderlerin üzerine düşeni yerine getirmeleri yönünde çağrıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız da bayram sonrasında süreci takip edecektir. Sürecin tamamlanması esastır.

sende fiseke surulecek akil yok vekil
 // emre
3 milyon nedir abi ya biraz destekli sallayin. 3 binde 30 bin de hatta 300 bin de de 3 milyon nedir ya. 3 milyona takim elbise hediye eden adamda hic kafa yoktur da alan memurda da kafa yoktur. destekli sallayin biraz. sen degilmiydin eline fisegi alip polis vatandasa silah atiyo diyen densiz. akil edipte eline bos kovan almadi sikilmamis fisek aldi. sende fiseke surulecek akil yok vekil...
15 Temmuz 2015 14:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler