YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Gül o yasayı onayladı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül internet düzenlemesine ilişikin 2 maddeyle ilgili kaygılar yarın giderilecek dedi. Abdullah Gül, Twitter'daki hesabından "İnternet Yasasını" onayladığını duyurdu
Cumhurbaşkanı Gül o yasayı onayladı
18 Şubat 2014 / 20:41 Güncelleme: 18 Şubat 2014 / 21:08

umhurbaşkanı Gül konuyla ilgili Twitter hesabında yaptığı açıklamada: "Bir süredir gündemdeki internet yasası hakkında yoğun mesajlar gönderiyorsunuz. Mesajlarınızda özellikle iki husus üzerinde itirazlar ilettiniz. Bu iki noktaya ilişkin sakıncaların esasen ben de farkındaydım. Nitekim, hükumetimizle temasa geçip bu iki noktaya ilişkin düşüncelerimi paylaşmış ve bunların düzeltilmesini istemiştim. Memnuniyetle görüyorum ki iki maddeyle ilgili kaygılar yarın yeni bir yasal düzenlemeyle giderilecek. Bu düzenlemenin süratle gerçekleşmesine fırsat vermek için Macaristan’dan döner dönmez önümdeki yasayı onayladım. Hükumetimiz ve siyasi partilerimize gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür ederim. Hepinize iyi akşamlar diliyorum" dedi.

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Gül, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanununun” yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderildiğini bildirdi.

abdullah-gul.jpg

22:12
 // Kasım
Hsyknın da onayını enkısa sürede dört gözle bekliyoruz....
18 Şubat 2014 22:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler