YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı duygulandıran şiir
Erdoğan, Türk-Amerikan Diyanet Merkezi'nde ziyaret ettiği bir sınıfta Türk öğrencinin okuduğu şiir karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı duygulandıran şiir
03 Nisan 2016 / 01:49 Güncelleme: 03 Nisan 2016 / 02:02

Nükleer Güvenlik Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ziyaretinin son gününde ABD'nin ilk çift minareli camisi olma özelliği taşıyan Amerika Diyanet Merkezi'nin de resmi açılışını yaptı.

Daha sonra Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ile merkezi gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan, merkezde bulunan Müslüman öğrencilerin eğitim gördüğü sınıfları da ziyaret etti. Erdoğan, sınıflardan birinde eğitim gören Türk öğrencinin okuduğu Sezai Karakoç'un “Ey Sevgili" şiiri karşısında duygulandı.

Şiir okuyan öğrenciyi alkışlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrenciyi yanaklarından öpmeyi de ihmal etmedi. Sohbet ettiği öğrencilerin ricasını kırmayarak hatıra fotoğrafı da çektiren Erdoğan, öğrencilere “Peygamberimi Öğreniyorum" adlı kitap dağıttı.

İHA

tiran...!
 // Rasim DUMAN
Kahraman Cumhurbaşkanımız' "Tiran, Stalin, Hitler, Nemrut, paranoyak, diktatör..." yakıştırmaları yapan Pensilvanya sakini sahte ve sahtekâr hocaefendi ( ! ) bu sahneleri görmüyor mu, işitmiyor mu ?! Yaptığı alçakça-ahlâksızca isnâd ve bühtânlar, şüphesiz bumerang gibi dönüp kendisine isâbet edecektir....
03 Nisan 2016 Pazar 12:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler