YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert kapak tepkisi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT'de katıldığı programda Nokta Dergisinin kendisini hedef alan kapak fotoğrafına ilişkin, "Ben bir defa şehit tabutuna sırt dönecek kadar şerefsiz değilim ama o kapağı yapanlar, bakın bu kadar ağır konuşuyorum, şerefsizdir" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert kapak tepkisi!
17 Eylül 2015 / 08:45 Güncelleme: 17 Eylül 2015 / 08:48

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nokta Dergisi'nin kendisini hedef alan kapak fotoğrafı için sert açıklamalar yaptı.

İşte Erdoğan'ın o sözleri:

"Ben bir defa şehit tabutuna sırt dönecek kadar şerefsiz değilim ama o kapağı yapanlar, bakın bu kadar ağır konuşuyorum, şerefsizdir, alçaktır ve benim karakterimi de onlar çok iyi bilirler. Onun için de olması gereken neyse onu yapacağım. Hukuk içerisinde avukatlarıma gerekli talimatı verdim, zaten gördüm, rahatsız oldum. Ben bunları böyle ufak ufak da böyle söyleyip geçemem. Çünkü şehidin bizim dünyamızdaki anlamı bellidir, ama onların dünyasındaki anlamı belli değildir. Eğer onların dünyasındaki anlam buysa onu bilemem. O zaman kendi resimlerini koymak suretiyle onu bassınlar veya peşinden gittikleri zatın resimlerini koyarak bunu yapsınlar. Onlar onu yapabilir, biz onu yapamayız."

"Hiçbir zaman yazılı ve görsel medya ne olursa olsun özgürlük adı altında bir başkasının özgürlük alanını işgal edemez. Bu bir defa benim şahsıma, ilkelerime, inancıma, her şeyime saldırıdır ve bedelini de bunlar ödeyecekler."

AA

Sayin Reisicumhurum
 // uykucu
O kapagi yapan insan degil ki, serefi olsun....
17 Eylül 2015 Perşembe 14:26
ALLAH YARDIMCIN OLSUN.
 // atiker
Çok düşmanın çokta sevenin var temiz yüreği kalbi olanlar hakla batılı birbirinden ayır edebilenler manada eli gözü olanlar seni biliyor seviyor yolunun açık olması için sana yardımcı oluyorlar senin çokta düşmanın var olmasıda lazım dört yanı mamur olmak inananlar için geleceğinin ahiretinin ateş olacağının amaresi işaretidir verasetinle istişarenle var git yoluna ellerinden geleni artlarına koymasınlar allah ile aran iyiyse gerisi teferruat inananların seni anlayabilenlerin duası seninle reis....
17 Eylül 2015 Perşembe 10:18
 // isa gundogan
Sen adamın hasi sin yürü biz senin yolundayız...
17 Eylül 2015 09:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler