YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki iftar programında vatandaşlara seslendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
07 Temmuz 2015 / 22:32 Güncelleme: 07 Temmuz 2015 / 22:33

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen iftar programında çeşitli kesimlerden vatandaşlarla bir araya geldi. 

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Biz bu milletin içinden çıkarak buralara geldik. Milletimizle irtibatı hiçbir zaman kesmedik. Biz milletimizle olmaya devam edeceğiz. Bizim yanımız milletimizin yanıdır. Gerektiğinde darbecilerin karşısına geçtik, cuntacılara meydan okuduk. Bizim için aslolan milletimizin menfaati, beklentileridir. 

Sürekli ahlaka vicdana sığmayacak saldırılara maruz kalıyoruz. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi bize saldıranların en çok istismar ettiği konu. Burası benim şahsi mülküm değil. Burası sizin, milletindir. 

''DOĞRU YERİNDEN KALKANA KADAR YALAN DÜNYAYI DOLAŞIRMIŞ''

Masasında oturduğunuz şu masa gazetelerde yazan meşhur masadır. Değerini 1 milyon olarak gösterdiler. Yalancının mumu yatsıya kadar yanıyor. Dert şu, iftira at tutmasa da iz bırakır, yaptıkları iş bu. Doğru yerinden kalkana kadar yalan dünyayı dolaşırmış. 

''BİZ BUNLARDAN BIKTIK''

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ortada, nasıl hizmet verdiği belli. Bir takım çevreler sürekli itham içindeler. İftiracılarda utanacak yüz, mahçup olacak karakter bulunmadığı için özür dilemek diye bir şey yoktur. Biz bu iftiralar ve yalanlar ile uğraşmaktan inanın bıktık.

''O ZAMAN HÜKÜMETİ KURMA SÜRECİ BAŞLAYACAK''

7 Haziran seçimleri sonrası ortaya çıkan belirsizlik durumunu bir an önce geride bırakmalıyız. Bu kritik dönemde Türkiye'nin önündeki engelleri aşmak için inisiyatif alan herkes bu milletin gönlünde değer kazanır.

Başkanlık divanı ve grup başkanvekilleri belli olduktan sonra bunlar bittikten sonra görevlendirmeyi ben yapacağım ve ondan sonrada hükümeti kurma süreci başlayacak.

 // mustafa
bence her halükarda erken seçim görünüyor. bu boşlukta meclis felç edilecek. bu bir-iki sene sürdürülebilir ise o zaman ortadoğu parçalara ayrılacak.
o zaman dış düşmanlar bizi kısmen rahat bırakacak.
- sıkıntı şu ki, bizimle komşu olacak yeni oluşumlarla birleşme ihtimalimiz çok fazla. bunu engellemek isterler. özellikle barzaniyi devirmeye kalkacaklar....
07 Temmuz 2015 23:56
 // mustafa
sayın recep tayyip erdoğan bey, siz ne kadar büyürseniz düşmanınız da o kadar büyür. bunun doğru olduğunu da gördük. size gücü yetmeyince hayati damarlara vurduğunu da gördük. artık daha da güçlü olmaya gerek yok, ETKİN olmaya ihtiyacınız var. tek başına insanların oyunu kullananları engelleyin. ajan il başkanlarını ve uygun milletvekili adayi sevmeyen parti yönetimini temizleyin. asgari ücreti çalışana daha çok yansıtın....
07 Temmuz 2015 23:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler