YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan o gazeteciye sert tepki
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Rizeliler Buluşuyor” programına katıldı. Erdoğan konuşmasında gazeteci İsmail Küçükkaya'ya tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan o gazeteciye sert tepki
03 Mayıs 2015 / 22:10 Güncelleme: 03 Mayıs 2015 / 22:14

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Rizeliler buluşmasında hemşehrileri ile bir araya geldi. Rizeli hemşehrilerinin her zaman desteğini gördüğünü belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalı spikeri Rize'ye gitmiş. Orada bir program yapıyor. Oradaki hemşehrilerime güya benim aleyhimde bazı şeyler söyletecek. Hemşehrilerimden laf alamayınca araya girip kafasındakileri kendi söylüyor ama benim hemşehrilerim meydanı boş bırakır mı?

Çıkıyor bütün doğruları mikrofonda ifade ediyor. O televizyon spikeri hemşehrilerimin sözlerini dinlemek yerine önce ara veriyor sonra yayını tümden kesiyor. İşte bunların maalesef yapısı bu, karakteri bu. Bunların dertleri milleti dinlemek değil, kendi söylemek istediklerini oradaki insanların ağzından almak. Yahu Rizeli bu oyuna gelir mi? Hepsi de yapılan hizmetleri bir bir anlattı. Gazeteci kisvesi altında muhalefetin borazanlığını yapanlar inşallah gerekli dersi almışlardır. Bu hadise 40 yıllık siyasi mücadelemizin bir özeti" dedi.

Normal
 // uykucu
Bir Israil kanalinin bunlari yapmasi cok normalidr Sayin Reisicumhurum.
Anormal olan ise o kanali seyretmektir....
04 Mayıs 2015 Pazartesi 09:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler