YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan o akademisyenlere çok sert çıktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultanahmet Camisinde kıldığı cuma namazı sonrası 10 kişinin hayatını kaybettiği noktada açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan o akademisyenlere çok sert çıktı
15 Ocak 2016 / 13:28 Güncelleme: 15 Ocak 2016 / 14:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu süreç kısa bir süreç değil ve bu süreci kendileri noktasında, kendileri için faydaya dönüştürmek, ülkemizi de adeta çevre ülkelerde olduğu gibi bir sıkıntılı duruma sokabilme gayreti içerisinde olan birçok terör örgütüyle şu anda mücadele içerisindeyiz. Bu terör örgütlerinin başında bölücü terör örgütü PKK geliyor. Bunun yanında aynı şekilde Suriye'nin kuzeyinde PYD, yine PKK'yla ilintili olan YPG ki aynı zamanda PYD ile beraber çalışıyor, bir diğer yine terör örgütü El-Kaide'nin adeta daha sonra ondan ayrılan DAEŞ terör örgütüdür."

"Bütün bu olan olaylar karşısında kalkıp da kapkara bir bildiri yayınlayıp, o katliamların altına imzayı koyan akademisyenleri özellikle tekrar kınıyorum, şiddetle kınıyorum. Milletimizin kimin kim olduğunu çok daha yakından anlamalarını, yani önünde bir profesör, doçent bilmem ne olması kimseyi aydın yapmaz, bunlar kapkaranlık insanlardır. Bunlar zalimdir, alçaktır, çünkü zalimlerle birlikte olanlar zalimdir. Katliam yapanlarla beraber olanlar katliam içerisinde oldukları için onlar da aynı suçu işlemişlerdir."

AKADEMİSYENLER BİLDİRİSİ

Çınar'da olan hadisede o yavrular, o babasıyla birlikte şehit olan 3 yaşındaki Mevlüde'yi acaba bu kapkaranlık akademisyenler nereye koyacaklar  Onun katillerinin yanında yer almayı bunlar nasıl vicdanlarına sığdırıyorlar  Bunu açıkça ifade etmek istiyorum. Bütün yargı makamlarını, üniversitelerin senatolarını Anayasamız ve yasalara ters bu hareketleri sebebiyle, dün yaptığım konuşmada göreve davet ettim, atılması gereken adımların sür'atle atılması gerektiğini... Bunlar da ne yapacaklarsa gitsinler oralarda yapsınlar. Siyaset yapmak isteyenler parlamentoda siyasetlerini yapsınlar ama yok parlamentoda bunu yapamıyorlarsa bunlar da gitsinler hendek kazsınlar veya dağa çıksınlar. Bu kadar açık ve net konuşuyorum."

ya gereğini yapın yada...!!!
 // Muhafız
TC DEVLETININ YARGI MAKAMLARINA;eğer gerçekten vicdanları varsa 3 yaşında babasıyla birlikte ŞEHİT olan MEVLÜDE'nin Şehitlik mertebesi uğruna ve hatırına bu Bebekleri,Çocukları hunharca katleden, camileri yakıp, yıkan bu pkk terör örgütüne manevi destek veren kendini akademisyen sanan bu mahlukatlara kanunlar çerçevesinde gereğini YAPARSINIZ.!Yoksa birileri çıkıp başka usüllerle gereğini yapmak zorunda kalırsa neden olduğunu sorgulamayın.Bizler TC Devletinin Yargı Mensublarına güvenmek istiyoru...
15 Ocak 2016 Cuma 16:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler