YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk seçim değerlendirmesi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Haziran Genel Seçimleri'nin ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, siyasi partilerin sorumlu davranmaları gerektiğini belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk seçim değerlendirmesi
08 Haziran 2015 / 12:38 Güncelleme: 08 Haziran 2015 / 13:09

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 2015 Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin açıklamaları, Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde yer aldı.

Seçim sonuçlarının Türkiye ve millet için hayırlı olmasını temenni eden Erdoğan, açıklamasında şunları kaydetti:

Seçimlere katılım oranının yüksekliği, aziz milletimizin iradesini sandığa yansıtma ve demokrasi konusundaki kararlılığının ifadesidir. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Sonuçların hiçbir partiye tek başına iktidar imkanı vermediği mevcut tablonun, yarışa katılmış olan tüm partiler tarafından sağlıklı ve gerçekçi bir değerlendirmeye tabi tutulacağına inanıyorum.

Seçim sonrasında başlayan bu yeni süreçte, ülkemizdeki istikrar ve güven ortamının, demokratik kazanımlarımızın korunması için tüm siyasi partilerin gerekli hassasiyeti göstermeleri, sorumlu bir davranış sergilemeleri büyük önem arz etmektedir. Seçime teveccüh gösteren aziz milletimize, Yüksek Seçim Kuruluna, il ve ilçe seçim kurullarına, sandık kurullarına, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, sonuçların ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

 // EREN BATİ
AMİN RABBİM SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN... SEN GÖNLÜMÜZÜN BAŞKANISIN GERİSİ YALAN BREZ R.TAYYİP ERDOĞAN......
09 Haziran 2015 02:45
1
 // 1
son döneminiz tam felaketti millet için. O teşvik verip durduğunuz şirketler gereğini yapamazsınız sonunuzu getirecek.Milleti salak yerine koydunuz.sirketlere yolladığıniz denetmenler resmen işçileri oy aldığınız kisileri ezip geçti.bakan Çelik sizin sonunuzu getirecek demiştim. sadece bunlar değil.milletin alın teri için yaptığınız açıklamalar Cumhurbaşkanının Patronları toplayıp konuşması sizi iyice bitirdi.bu şekilde devam ederseniz sonunuz AnapA benzicek. Hak yolunda olun Türkleri Şirketler...
08 Haziran 2015 13:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler