YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransa açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'nın Nice kentindeki terör saldırısıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransa açıklaması
15 Temmuz 2016 / 10:34 Güncelleme: 15 Temmuz 2016 / 10:45

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Fransa'daki terör saldırısı) Pek çok terör saldırısına maruz kalmış bir ülke olarak, Fransa’yı ve Fransız halkının duygularını gayet iyi anlıyoruz. Terör saldırısı olduğu değerlendirilen bu barbarca eylem, terörizme karşı kararlı ve tutarlı bir mücadele verilmesi zaruretini bir kez daha ortaya koymuştur" dedi.

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti:

Terör karşısında ikircikli tutum sergileyen herkesin, Fransa’yı hedef alan bu son saldırıdan gerekli dersleri çıkarmalarını bekliyoruz. Terör örgütleri için Türkiye ile Fransa’nın, Irak ile Belçika’nın, Suudi Arabistan ile Amerika’nın bir farkının olmadığını artık hep birlikte görmeliyiz.

Terörün dini, ırkı ve milliyeti yoktur. Bu hunharca eylemi gerçekleştirenlerin de insanlıkla bir ilgisi yoktur. Bu barbarların esas itibariyle bu dünyada bir yeri de yoktur ve olmamalıdır.

Adam ol adam
 // MalkoçoğluCevat
Avrupa nezaman türkiye ile işbirliği yapar, adam olur, onurlu tutum takınır işte o zaman kötülüklere karşı güçlü bir birliktelik sağlanmış olur. Zulüm de karşısında erir gider, Hala anlamadınız mı?...
15 Temmuz 2016 Cuma 17:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler