YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ikizi kadar benzeyen Suud Prens
Dün hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Suud prenslerden biri ikizi kadar benziyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ikizi kadar benzeyen Suud Prens
24 Ocak 2015 / 21:54 Güncelleme: 24 Ocak 2015 / 21:57

91 yaşında vefat eden  Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz'in cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çok yakınında, kendisine neredeyse ikizi kadar benzeyen bir Suudi Prens de yer aldı. Suud Prens ve Erdoğan'ın birbirlerine yakın emsafede bulundukları fotoğraf karesi sosyal medyada yayıldı.

kralin-cenzaesinde-erdogana-benzeyen-suudi-prend.jpg

Dikkat çeken benzerlik

Erdoğan, yeni kral Selman bin Abdulaziz ve kraliyet ailesinin bireyleriyle saf tutarak, önce ikindi, ardından da cenaze namazını kıldı. Suudi prenslerin de saf tuttuğu cenaze namazı öncesi, camide bekleyen Erdoğan ile bir Suudi prensin benzerliği dikkat çekti.

Erdoğan'a yakın oturdu

Anadolu Ajansı'nın geçtiği karede, Erdoğan'a çok yakın oturan bir Suudi prens, Cumhurbaşkanı'na olan benzerliğiyle dikkat çekti.

09:51
 // Rasim DUMAN
"Suretinin" benzedigi gibi, insallah "sireti" de benzer ise, Alem-i İslam icin "kaymakli ekmek kadayifi" olur. Rabbimiz elbette ve seksiz-suphesiz kadir-i mutlak'tir ; "olulerden dirileri, dirilerden oluleri" cikarir....
25 Ocak 2015 09:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler