YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden hoca kovuldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden hoca kovuldu
16 Haziran 2016 11:15
Bilgi Üniversitesi, Erdoğan'a hakaret ettiği ses kayıtları ortaya çıkan Prof. Dr. Zeynep Sayın Balıkçıoğlu ile ilişiğini kesti.

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğrencilere ders veren Prof. Dr. Zeynep Sayın Balıkçıoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği ses kaydı internette sızdırıldı.

Üniversite, söz konusu kaydın büyük tepki toplaması üzerine açıklama yaparak Balıkçıoğlu'nun kovulduğunu duyurdu:

"İLGİLİ KİŞİNİN KURUMUMUZLA İLİŞKİSİ KALMADI"

"İletişim Fakültemizde Bahar 2016 döneminde ders saati ücretli olarak çalışan öğretim elemanı Prof. Dr. Balıkçıoğlu’nun üniversitemizle ilişiği; bahsi geçen konunun Rektörlüğümüze intikalini takiben kesilmiştir. İlgili kişinin an itibari ile kurumumuz ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Rektörlüğümüz konunun detaylarının incelenmesi ve gerekli hukuki soruşturmaların yapılması talimatını, ivedilikle, vermiştir."

TÜRKLÜĞE VE ERDOĞAN'A HAKARET

Prof. Balıkçıoğlu verdiği bir ders sırasında "Ben de maalesef Türk'üm", "Tayyip gibi olmak ona benzemek demek, hırsız olmak, yolsuz olmak, haydut olmak" gibi ifadeler kullarak Türklüğe ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmişti. 

hakaret.jpg

Acaba!...
 // Metin Irmak

Acaba!.Ben, malesef Türküm diyen bu varlık,araya CHP yi sokarak,başka ünüversitelere girebilir mi?....
16 Haziran 2016 Perşembe 14:50
kitab-ı mukaddes hayranı olmak
 // hursit dilaver
ay bir de kitab-ı mukaddes okunmasını tavsiye ediyor. tayyip duşmanlığı bu işte. kuran haricinde ne bulursanız okuyun. bir de guzelleme yapıyor..bravo sana. o kadar talebe de seni böyle dinledi ya.. kitab-ı mukaddes satışları artmıştır demek....
16 Haziran 2016 Perşembe 14:13
maalesef turkmuş. biz de uzulduk turklugune.
 // hursit dilaver
ilişik kesildiğine inanmam için,bu kadının CHP ve HDP tarafından desteklenmesi lazim. inşallah dogrudur. ama gaz alınınca tekrar geri alınmaya..hareket dogru. bunları biraz hizaya çekmek lazım. şuna bak. maalesef turkum diyor be..işte tayyip duşmanları böyledir. hiç fark yok.hepsi bunun gibi aynı....
16 Haziran 2016 Perşembe 14:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler