YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hain suikast planı
FETÖ'cü askerlerin Marmaris'te kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oteline yaptıkları baskının dışında ikinci bir suikast planı olduğu ortaya çıktı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hain suikast planı
25 Temmuz 2016 / 09:19 Güncelleme: 25 Temmuz 2016 / 09:26

Darbe girişiminde bulunan FETÖ'cü hainlerin, 16 Temmuz sabahı Atatürk Havalimanı'nda vatandaşa seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast planı ortaya çıktı.

15 Temmuz akşamı, terör örgütü FETÖ lideri Gülen'in talimatıyla darbe girişimine kalkışan bazı askerler, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok yerde devlet kurumlarını, valilikleri, emniyet binalarını bastı. İstanbul'da iki köprü kapatıldı. Halkın direnişiyle karşılaşan askerler, ateş açtı.

Çıkan olaylarda 240 kişi şehit edildi. Gece yarısı yaptığı konuşmada vatandaşları demokrasiye sahip çıkmaları için meydanlara davet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sabah ise İstanbul'a geldiğinde kendisini bekleyenlere havalimanında bir konuşma yaptı.

Bu sırada, havalimanında, darbecilere ait olduğu belirtilen bir helikopter uçuş yaptı. Helikopterdeki askerin silahını Cumhurbaşkanı'nı hedef alır vaziyette beklediği görüldü. Ardından geniş güvenlik önlemleri alınırken, helikopter de gözden kayboldu.

rte
 // harun şahin
cumhurbaşkanımıza sahip çıkalım devletimizdeki hainleri tek tek temizleyen cumhurbaşkanımıza allah uzun ömürler versin.allah ömrümden alsın recep tayyip erdogana versin. gelecegimiz için vatan için her zaman her yerde ERDOGAN......
25 Temmuz 2016 Pazartesi 16:08
Bu iş Derin
 // Levent KORKMAZ
Bu fetöcü hainlerin odalarında ve üzerlerinde 1 $ lık banknotlar bulundu. Bu paraların seri leri J, F, C ile başlıyor. Bu serilerin rütbe ve sınıf ayırdığından bahsedildi. Buyrun size haber ; Eski ISAF komutanı ( Afganistan Uluslararası Destek Gücü ) CIA destekli Amerikalı rütbeli Türkiyeye giriş yapmış darbe öncesi. bilin bakalım adı ne ? John Francis Campell. Baş harflerine bakın tevafuk mu karar verin. Vay be !!!...
25 Temmuz 2016 Pazartesi 14:19
 // yörükoğlu
Uzun adama gelebilecek her cismin ve hareketin önüne göğsümüzü siper etmek vatana millete ümmete yapılabilecek en büyük hizmettir.İyiki varsın reis....
25 Temmuz 2016 12:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler