YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vali Bey'e dedim ki...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış töreninde Antalya'da konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vali Bey'e dedim ki...
23 Mayıs 2015 / 18:37 Güncelleme: 23 Mayıs 2015 / 19:33

"Antalya'nın 5 yılı kayboldu. Geriye kala kala bira festivali, ölü yakma projesi kaldı. Benim Başbakanlığım döneminde Antalya'ya yapılan toplam yatırım 18 katrilyon" diye konuşan Erdoğan sözlerine şöyle devam etti;

Turistler sefalet içindeydi

Şöyle 12 sene geriye gidelim. Antalya Havalimanı ihtiyaca cevap veriyor muydu? Turistler sefalet içindeydi. Biz hemen süratle ikinci bir terminal binası yaptı. Sonra Antalya Havalimanı rahatladı.

Vali beye dedim ki...

Adana'da da yine aynı şekilde müracaat etmişler. Vali Bey'e dedim ki: 'Bak, geleceğim, ben orada konuşacağım çünkü ben cumhurun başkanıyım, halkımın başkanıyım.' Dolayısıyla halkımla benim arama girmeye kimsenin gücü yetmez.

Biraz kafanı çalıştır

Kılıçdaroğlu bizim projemizi  '100 yıllık' proje diye açıklamış. Yahu Kılıçdaroğlu, biraz kafanı çalıştır. Kendiniz bir şeyler üretin. 6 yıl SSK'nın genel müdürlüğünü yaptı. Kârdan aldı zararla kapattı.

Hakkari Havaalanı'nı 2 yıl önce açacaktık...

Hakkari havalimanı 2 yıl önce açacaktık, engellediler. Kim  Bölücü terör örgütü, onun uzantıları. İşlerine geldikleri zaman dağa gidip geliyorlar. 'Siz, bizim bu havalimanımızı niye engelliyorsunuz ' diye onlarla öyle bir masaya oturup konuşmadılar. Çünkü onların derdi, benim Kürt vatandaşlarıma hizmet etmek değil. Onlar, Kürt vatandaşlarımın siyasi iradesini sömürüyorlar. Yaptıkları iş bu. Ben buradan tüm Kürt kardeşlerime sesleniyorum, 7 Haziran'da bölücü terör örgütünün arkasında olduğu bu siyasi zihniyete gereken dersi vereceğinize inanıyorum, çünkü bunlar asla size hizmet etmeyecektir.

Kirli ittifakı iyi hatırlıyoruz

Bir de Pensilvanya var. O da tüm ümidini bölücü terör örgütü güdümündeki partiye bağlamış. Biz bu ittifakı 2007'den hatırlıyoruz. Bu kirli ittifakı çok iyi hatırlıyoruz.

Neymiş devlet içinde devlet kuracaklarmış. Haydi kur haydi kur da görelim. Ben ne demiştim 'İnlerine gireceğiz' diye. Ve inlerine girdik. Daha da gireceğiz.

 // ay yildiz
Yasi kucuk biraz buyusun...
24 Mayıs 2015 09:41
 // Rasim DUMAN
"Olmayan" birsey nasil calistirilir...?...
23 Mayıs 2015 19:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler