YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan toplu açılış töreninde konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan toplu açılış töreninde konuştu
26 Mayıs 2015 11:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan Üsküdar'da toplu açılış töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle;

- Buradan mezun olacak kızlarımız gelecek için çok farklı yerlerde temsil kabiliyeti yakalayacak.İmam Hatipli kardeşimlerinin devlet kapılarında neler çektiğini biz gayet iyi biliyoruz. Niye vatandaşın önünü kesiyorsun. Bırak istediği okula gitsin.

- Haziran seçimleri öncesinde benzer siyasi mühendisliklerin yapıldığını görüyoruz. Birbirine selam vermeyenler biraraya geldiler. Türkiye'deki sicili bozuk bazı medya organları bu kirli ittifakın propagandasını yapıyor. Çıkmış Newyork Times benimle ilgili atıp tutuyor. Önce sen bir haddini bil. Dünyanın öbür ucundan Türkiye'yi yönetmeye çallışıyorlar. Artık eski Türkiye yok.

- Türkiye'nin son 12 yılda ettiği kazanımlar bunlara ağır geldi. Benim memur kardeşim, emekli kardeşim, işçiler bunlar zorunlu tasarruflar adı altından sizlerin parasını toplamadı mı. Memura işçiye maaş ödemiyorlardı buralardan topladıkları paralar ile maaşları ödüyorlardı. Biz geldik bunları ödedik.

- Bu zamana kadar 300 bin derslik yaptık. Millet sefalet içindeyken, çocuğuna kitap defter bulamazken bunların işleri yolunda gidiyordu. Biz hortumlarını kestiğimiz için bize karşı birleştiler. Onun için bize cephe aldılar.

- Kemal Kılıçdaroğlu şimdi çıkmış diyor ki, ''4 yılda işsizliği sıfırlayacağım'' sonra arkasından projesini açıklıyor ''İşsizliği yüzde bilmem kaça çekeceğim'' diyor. Bu ne perhiz bu na lahana turşusu.

- Fatih karadan yürüdü bizde denizin altından yürüyoruz.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler