YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Time 100' listesinde
Time Dergisi'nin dünyanın en etkili 100 kişisi listesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin de yer aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Time 100' listesinde
22 Nisan 2016 / 10:20 Güncelleme: 22 Nisan 2016 / 11:53

1999 yılında bu yana yayımlanan listede bu yıl Putin'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, ABD Başkanı Barack Obama'dan Çin Devlet Başkanı Şi Cinping'e, Almanya Başbakanı Angela Merkel'den ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'e birçok siyasetçi yer aldı.

Erdoğan liderler kategorisinde listenin 2. sırasında yer aldı.

Ünlü aktör Leonardo Di Caprio, dünya rekoru sahibi atlet Usain Bolt, IMF Başkanı Christian Lagarde, Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg ve Apple CEO'su Ti Cook listenin dikkat çeken diğer isimleri oldu.

1-20160422105519.jpg

ORTADAKİ ADAM!

TIME dergisinin internet sitesinde açıklanan listede Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında Time dergisi Dış Haberler yazarı Ian Bremmer'ın "Ortadaki Adam" başlıklı yazısına yer verildi.

Bremmer'ın Erdoğan'ın neden dünyanın en etkili 100 kişisinden birisi olduğunu açıkladığı portre yazısında şu ifadelere yer verildi:

ERDOĞAN DUYGUSAL BİR KİŞİ

"Recep Tayyip Erdoğan olağanüstü bir lider. Ülkesini, daha önce siyasi ve ekonomik olarak hiç yer almamış milyonları güçlendirerek olumlu yönde değiştirdi. 

 // Ömer
time dergisi , yanlış baskı oldu. derse o zaman seyreyle çok renkliler tayfasının şaklabanlıklarını....urfalı bekiri kimse tutamaz...
22 Nisan 2016 12:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler