YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sırça köşk gibi paramparça oldular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir dönem neredeyse her alanda ülkemizin en büyük, en güçlü, en yaygın sivil toplum kuruluşlarını bünyesinde toplayan paralel yapı, ihanetinin ortaya çıkmasıyla sırça bir köşk gibi paramparça olmuştur" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sırça köşk gibi paramparça oldular
21 Haziran 2016 / 21:49 Güncelleme: 21 Haziran 2016 / 22:19

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, STK Temsilcilerine iftar programında konuştu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Milletimiz kimin şer içinde olduğunu biliyor

Paralel Devlet Yapılanması adı verilen ihanet çetesinin akıbetini hep birlikte gördük, görüyoruz. 

Bir dönem neredeyse her alanda ülkemizin en büyük, en güçlü, en yaygın sivil toplum kuruluşlarını bünyesinde toplayan paralel yapı, ihanetinin ortaya çıkmasıyla sırça bir köşk gibi paramparça olmuştur. 

Milletimiz kimin kendi hayrına kimin şer içinde olduğunu biliyor. Milletimiz Paralel Yapı'yı sinesine yaklaştırmamıştır.

Karın ağrısı ile adeta seferberlik ilan ediyorlar

Her doğum sancılı her dönüşüm sıkıntılı olur. Terörle mücadele toprağı düşen şehidimiz bu bedeli ödeyen kahramanlarımızdır. Zaferlerimizin ortak özelliği devlet ve milletin aynı noktada buluşmasıdır. 

Bu kaynaşma birilerini rahatsız ediyor. Karın ağrısı ile adeta seferberlik ilan ediyorlar. Yarayı daha da kaşımaya çalışıyorlar. Toplumun bir kesimini kendi devletine düşman etmek istiyorlar.

Terörle mücadeleyi Allah'ın izniyle başaracağız

Nasıl ki şu anda çok kararlı operasyonlar sürdürdük, sürdürüyorsak, milletimizin huzurunu tesis edene kadar bu terörle mücadeleyi, can güvenliği, mal güvenliği konusunda sorumluluğu olan bir devletin başı olarak Allah'ın izniyle başaracağız. Yılmak yok, bu yolda devam edeceğiz, kararlıyız."

Kafa Takım Nerede
 // Adem GÜNAY
Pkknın bitmesi için kafa takımının leşini bu millet görmeli bu hainler gebertilmedikçe terör bitmezz vurmaya devamm Allah bu milletle Türk Ordusuyla olsun....
22 Haziran 2016 00:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler