YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Modi ve Rajoy ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Modi ve Rajoy ile görüştü
16 Kasım 2015 16:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi kapsamında Hindistan Başbakanı Modi'yi ve İspanya Başbakanı Mariano Rajoy'u kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 programı çerçevesinde önce Hindistan Başbakanı Modi'yi, daha sonra da İspanya Başbakanı Mariano Rajoy'u kabul etti. 

Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılan G20 Liderler Zirvesi kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, ikili görüşmeler gerçekleştiriyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hindistan Başbakanı Modi'yi Regnum Otel'deki kabulü 45 dakika sürdü. Kabulde Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın da bulundu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha  sonra yine G20 Liderler Zirvesi kapsamında İspanya Başbakanı Mariano Rajoy'u kabul etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İspanya Başbakanı Rajoy'u, kabulü de 45 dakika sürdü. Kabulde, Avrupa Birliği Bakanı Beril Dedeoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın da bulundu. 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler