YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kudüs kararı yeni operasyonların habercisidir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kudüs kararı İslam dünyasına yönelik yeni operasyonların habercisidir. Müslümanlar hukuk içinde yeterli tepkiyi göstermezse gerisi gelecektir" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kudüs kararı yeni operasyonların habercisidir
15 Aralık 2017 / 17:14 Güncelleme: 15 Aralık 2017 / 20:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin ilk sürücüsüz metrosu"nun açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Kudüs kararı İslam dünyasına yönelik yeni operasyonların habercisidir.Müslümanlar hukuk içinde yeterli tepkiyi göstermezse gerisi gelecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

Mekke ve Medine'ye bir alternatif olmadığı gibi Kudüs'ün de bir alternatifi yoktur. Dolayısıyla bu şehirden vazgeçmek gibi bir şey de bizim lügatımızda bulunmuyor. İşte bunun için Kudüs onurumuz, izzetimiz ve kırmızı çizgimizdir. Kudüs artık her Müslüman kul, her Müslüman memleket için başarıyla verilmesi gereken bir imtihandır.

Kudüs kararı İslam dünyasına yönelik yeni operasyonların habercisidir.Müslümanlar hukuk içinde yeterli tepkiyi göstermezse gerisi gelecektir.

 // Şeref
Kesinlikle katılıyorum. Aksi takdirde Tramp nireee Kudüs nireee? Bu hıyarı Dünya'nın muhtarı eden kim ki, Kudüs'e rol belirliyor? Arkasından başka melanetler düşünüyor ki, böyle limit aşımı yapıp Kudüs'e etiket yapıştırıyor....
15 Aralık 2017 20:01
@
 // sezer
Aynen REISIN bu cesur konusmasi biraz canimizi yakacak ama buda islam ugruna feda olsun...
15 Aralık 2017 19:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler