YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı
"Sapık" tartışmasından sonra Erdoğan ve Kılıçdaroğlu ilk kez yan yana görüntülendi. Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı
25 Nisan 2016 / 12:07 Güncelleme: 25 Nisan 2016 / 15:17

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, AYM'nin 54'üncü kuruluş yıldönümünde konuşurken Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da yan yana uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi.

KILIÇDAROĞLU'NUN ELİNİ SIKMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisi geçerken ayağa kalkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı.

SAPIK TARTIŞMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na "siyasi sapık" demişti. Kılıçdaroğlu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "cinsel sapık" demişti. "Sapık" tartışmasını ise Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği "Birilerinin önüne yatmış durumda" sözleri başlatmıştı.

 

 // muradov Elşad
Men şexsen toplumu yetiştiren hayata hazirlayan hadisi şerifde bildirildiyi gibi kadinlar size allahin emanetidir deyen soz konusu qadinlar. Ve qadinlara kufr ederek aşalayan onu kucuk duşuren ifadeler deyen turkiyeye karşi cikan buyumesinden guclenmesinde rahatsiz olan ingiltere, almanya, rusya, israil, fransa, abd iran, pyd, daiş,pkk, işid, cia mosad ajani fetullah gulen ve bunlarin hepsiyle işbirliyine girerek adeta onlarin maşaligini yaparak turkiyeye ihanet eden birinin eli sikilma...
26 Nisan 2016 16:05
DOĞRUSU
 // MM
ÇOK GÜZEL OLMUŞ. HERKEZ ETTİKLERİNİN KARŞILIĞINI BULMALI. ZATEN CHP HDP CİZGİSİNE KAYDI. VEKİLLER PKK LI ÖRGÜTCÜLERİN MAHKEMELERİNE KATILIYORLAR....
25 Nisan 2016 Pazartesi 19:07
Neden Elini Sıksın ki?
 // Metin Sümer
'Bize Adam Diyemezsin,Biz Adam Değiliz' diyen CHP'liler değil miydi? :)
(https://www.youtube.com/watch?v=Z8V5_d1mmcE)...
25 Nisan 2016 Pazartesi 18:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler