YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İpler orada koptu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; "Ne zaman dershaneler kapatılsın dedik bu FETÖ'cüler altlarında ateş varmış gibi zıpladılar. İpler orada koptu" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İpler orada koptu
30 Ağustos 2016 / 19:40 Güncelleme: 30 Ağustos 2016 / 20:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Külliye'de şehit yakınları ve gazilere verilen akşam yemeğinde konuştu.

Cumhurbaşkanı  Erdoğan'ın konuşmasından önemli satırlar:

Düşman bu defa dışarıdan değil maalesef içeriden saldırdı. Yeni başlamış da değil. FETÖ ile çok daha önceden başlayan bir mücadelenin içindeydik. Son üç yıldır emniyet ve adalet başta olmak üzere bu şer odağın mensuplarını temizlemek için çalışıyoruz. Bu konuda azımsanamayacak bir mesafe de kat ettik. Pek çoğu bunu kişisel bir kavga olarak yansıtmak yoluna gitti. Ne zamanki sokaklarımızda tanklar belirdi. İşte o zaman meselenin şahsi bir mesele olmadığı anlaşıldı. FETÖ'nün silahları halka çevirmesinin karşısında mileltimiz tarihin en büyük kenetlenmesini yaşadı. 

Uçaklar, helikopterler alçaktan uçuş da yapsaşar, bomba da atsalar milletimizi korkutamadı, geri adım attıramadı. Milletimizin bu kararlılığına rağmen FETÖ canileri sivillerin üzerine bombalar yağdırarak alçakça bir katliam yaptılar. Bu bulunduğumuz binada tam 29 masum insanımız sırf geleceklerine sahip çıkma iradesini ortaya koydukları için katledildi. 

Yüce dinimizin değerlerini istismar eden FETÖ ve DAİŞ gibi örgütlere karşı uyanık olmak zorundayız. Allah bize kendi kararımızı vermemiz için akıl vermiş. Birçok ayette Rabbimiz, 'Hiç düşünmez misiniz, hiç akletmez misiniz' buyuruyor. Bu örgütün önündeki kişi için 'Bize FETÖ şah damarımızdan daha yakın' diyor. Bu ifade şirktir. 

Dershaneler kapatılsın dedik kıyamet koptu. Bunlar altlarında ateş varmış gibi zıpladılar. İpler orada koptu.

Her alanda yeniden yapılanıyoruz. Kardeşlik iklimini daha da güçlendirerek çalışmalıyız. Türkiye'nin bugünü çok daha aydınlıktır. Türkiye 79 milyonluk orduya sahip olduğunu gösterdi.

PKK, DAİŞ, FETÖ deryada sadece bir damladır. Arkasındaki güçleri biliyoruz, ateş sizi de yakacaktır. 

 

 // vatan sever
Allah seni ve milletini zalimlerin hilesinden , fitnesinden, gizli ve açık her türlü tuzağından korusun.Osmanlıya verdigi şanı, birligi, betaberligi tekrar nasip etsin.Allahım üstümüzdeki sıkıntıyı kaldır yolumuzu açik et ve bu millete tekrar zaferler nasip eyle.Amin amin amin....
30 Ağustos 2016 20:52
SAVAŞTA GANİMET HAKTIR
 // KASTAMONULU
BU NAMMUSSUZLARIN MALLARINA EL KONSUN FAKİR FUKARA GARİP GURABAYA DAGITILSIN FAKFUKFONA DEVREDİLSİN GARİP GURABAYA DAGITILSIN VATANDAŞLIKTAN ATILSIN BU NAMUSSUZ MÜNAFIKLAR.H ŞKÜR GİBİ SOYSUZLARA MAAŞ VERMESİN DEVLET.PASAPORTLARI İPTAL EDİLSİN O GİBİ SOYSUZLARIN....
30 Ağustos 2016 Salı 20:49
ADAMSIN ADAM
 // KASTAMONULU
SİYASETTEKİ MECLİSTEKİ BELEDİYELERDEKİ MÜNAFIKLAR TEMİZLENSİN VE MALLARINA EL KONSUN BELEDİYE BAŞKANI OLUP 5 SENEDE 300-500 TAPU SAHİBİOLAN MÜNAFIKLARIN AKRABALARRININDA MALLARINA EL KONULSUN 3-5 KURUŞA ÇALIŞAN ESNAF İŞÇİ EMEKLİ KARDEŞLERİMİZE SAVAŞ GANİMETİ OLARAK BU HAİNLERİN MALLARINDAN DAGITTIR REİS ....
30 Ağustos 2016 Salı 20:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler