YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan imamlık yaptı namaz kıldırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda danışmanlarıyla birlikte namaz kıldığı fotoğraf sosyal medyada hızla yayıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan imamlık yaptı namaz kıldırdı
24 Temmuz 2015 / 18:51 Güncelleme: 24 Temmuz 2015 / 18:52

Bir süredir namaz kıldıracağı söylentileri dolaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe’de Saray’da danışmanlarına namaz kıldırırken görüntülendi.

Erdoğan’ın sarayın bahçesinde seccadeler üzerinde 9 kişiye namaz kıldırdığı fotoğraf, ilk kez sosyal medyada yayınlandı. Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen ve Cumhurbaşkanı’nın hayran sayfalarından olan birçok Twitter ve Instagram adresinde bu fotoğrafa yer verildi.

CAMİDE NAMAZ KILDIRACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

7 Temmuz 2015 tarihinde Yeni Akit yazarı Sinan Burhan Erdoğan’ın namaz kıldıracağı iddialarını köşesine taşımıştı. Sinan Burhan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki camide namaza katılmış ve Erdoğan’ın cuma namazı kıldırmasının eksik kaldığını söylemişti.

Burhan, “Dini bilgisinin iyi olduğunu bildiğimiz Erdoğan, Cuma namazı da kıldırsa iyi olur dedim. Sonra ufak bir araştıma sonunda aldığım bilgi ve edindiğim izlenim, evet Cumhurbaşkanımız Cuma namazı kıldıracak. Köşke yakın dostlarımız da bu bilgiye itiraz etmedi” ifadelerini kullanmıştı.

CUMHURBAŞKANLIĞI YALANLAMIŞTI

Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ise Erdoğan’ın namaz kıldıracağı iddialarının sosyal medyada dolaşan, aslı astarı olmayan bilgiler olduğunu ifade etmişti.

başkanım....
 // abdulmecit erörs
oylar neki sana canlar veda olsun......
25 Temmuz 2015 Cumartesi 09:49
 // Işık yavuz
Rabbim başkanımızı başımızdan eksik etmesin bizi ondan mahrum bırakmasın...
24 Temmuz 2015 22:47
50 yıldır kıldırıyordu
 // Kara Murat
YENİ BİŞEY DEGİL 50 YILI AŞKIN SÜREDİR HEM KILIYOR HEMDE

KILDIRIYORDU.... ABARTMAYA GEREK YOK...
24 Temmuz 2015 Cuma 20:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler