YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Gül iftarda bir araya geldi
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Yenikapı'da düzenlediği iftara katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Abdullah Gül yan yana oturdu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Gül iftarda bir araya geldi
19 Haziran 2016 / 00:42 Güncelleme: 19 Haziran 2016 / 00:44

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikapı Gösteri ve Miting Alanı'nda düzenlenen iftar programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile katıldı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Müftüsü Rahmi Yaran, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, eski Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ile sanat dünyasından Orhan Gencebay, Muazzez Ersoy, Hakan Peker, Emel Sayın, Yonca Evcimik'in de aralarında bulunduğu 3 bin 200 davetli de programda yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Gül yan yana oturdu.

Memleketimizin geleceği inşallah daha iyi olacaktır

Abdullah Gül, Yenikapı Sahili'nde düzenlenen il protokolünün yer aldığı iftardaki konuşmasında, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

"İnanıyorum ki burada gösterdiğimiz bu beraberlik, bu kardeşlik sürecektir." diyen Gül, ramazanın dostluğun, kardeşliğin pekiştiği, toleransın arttığı, gösterildiği ay olduğunu söyledi.

Türkiye'nin çevresinde savaşların ve üzücü olayların yaşandığına dikkati Çeken Gül, "İnanıyorum ki ramazanın ve bu güzel günlerin, burada yapılan duaların hürmetine, bu zorlukların hepsinin üstesinden gelinecektir.

Memleketimizin geleceği inşallah daha iyi olacaktır. Bu vesileyle vatan için, millet için hayatını veren bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Onların aileleri, çocukları hepimizin baş tacıdır. Onların bugünlerde, hiçbir zaman unutulmamasının özellikle altını çiziyorum." diye konuştu.

AA

batıya en guzel cevap AYASOFYAYI AÇMAK OLACAK.
 // hursit dilaver
AŞAĞIDA bahsettiğim haberi bizim AKPliler hiç duymadı mı. bu sessizlik ne..tayyip bey sayesinde mebus oldular,vefa bu mu.bu haberi ben bugun duydum huseyin gulerceden.AKPliler duymadı mı. bu ikirciklik nerden geliyor.elbet seçim yeni oldu. daha 3 yıl varken bu kaybedilir mi..bari CHPnin ve HDPnin laflarında bir şey arayın.bakın adamlar kan,savaş, isyan lafları ediyor,AKPde tık yok.NEYSE..tayyip beyin son çaresi AYASOFYAYI İBADETE AÇMAK OLSUN.bakın 1200 yıl sonra papazlar buluşuyor.uyuyun emi...
19 Haziran 2016 Pazar 15:03
tayyip beyi allah koruyacaktır elbet.O, BEKLENEN ZAT DIR.
 // hursit dilaver
çok önceden yazdım.1-26 mayısta oğlunu menderese kurban ederken zor durdurulan adam 27 mayısta aynı oğlunu f.guventurk paşaya kesecekti.2-enver paşaya yuru arkandayız diyen turk boyları, ruslar gelirken kaçmıştı da enver kendi ekibi ile vuruşarak şehit oldu.3-menderesin asıldığı akşam' tek bir mantar tabancası bile patlamadı' der demirel.4-12 eylulde sokağa çıkalım diyen APliye,DEMİREL'sen 9 kişi bul ben 10. olacağım' demişti.ihanetlerimizin daha çok misalleri vardır.TAYYİP GİDERSE ULKE BÖLU...
19 Haziran 2016 Pazar 14:52
herkes biliyor da konuşmuyor mu.nankörluk bu
 // hursit dilaver
hazır buluşmuşlarken YAŞAR OKUYAN'nın bahsettiği sabancı yalısının yanında amerika, ingiltere,almanya ve israil sefir ve konsoloslarıyla yapılan toplantıda kendisi de var mıydı.ve tayyip beyin devrilmesinden sonra kendisine cumbabalık teklif edildi mi.BU ARADA KURT KORİDORUNUN ve KURT DEVLETİNİN KURULMASINA MANİ OLAN TEHLİKELİ ADAMIN BERTARAF EDİLMESİ SONUNDA YERİNE GEÇMESİ KONUŞULDU MU.ben korktum.bu bir cemaat projesi ve bu kadar sefiri tOpladığına göre ve MHP dizaynıyla bir şeyler lacak...
19 Haziran 2016 Pazar 14:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler