YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Genelkurmay Başkanlığından bilgi aldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Genelkurmay Başkanlığından bilgi aldı
27 Temmuz 2015 23:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş’un Malazgirt'teki terör saldırıyla ilgili Genelkurmay Başkanlığından bilgi aldı. Erdoğan, şehit komutanın eşi Sibel Kulaksız'a başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muş’un Malazgirt ilçesindeki terör saldırıyla ilgili olarak Genelkurmay Başkanlığından bilgi aldı. 

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Erdoğan, saldırıda ağır yaralanmasının ardından kaldırıldığı hastanede şehit olan Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Arslan Kulaksız’ın vefatı nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e taziye dileklerini de iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehit Binbaşı Kulaksız’a Allah’tan rahmet, ailesine ve TSK camiasına başsağlığı dileğinde bulunduğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın saldırıyla ilgili olarak Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel’in yanı sıra Muş Valisi Vedat Büyükersoy’dan da bilgi aldığı kaydedildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehit binbaşının saldırıda yaralanan eşi Sibel Kulaksız ile de bir telefon görüşmesi yaptığı, başsağlığı dilediği ve kendisine de geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler