YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Demirtaş'ın sözlerine cevap verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı televizyon programında Demirtaş'ın Yüksekova Havaalanı ile ilgili sözlerine cevap verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Demirtaş'ın sözlerine cevap verdi
27 Mayıs 2015 / 01:05 Güncelleme: 27 Mayıs 2015 / 08:26

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksekova Havalimanı açılış töreninin ardından HDP Eş Başkanı SelahattinDemirtaş'ın "Keşke Yüksekova Havaalanı'nın kurdelesini beraber kesebilseydik" sözlerine cevap verdi.

"Muhatap almak istemem"

Öncelikle muhatap almak istemem. Bu ülkenin Cumhurbaşkanına kullandığı kelimeleri iyi bilecek. Beni CHP'nin ve MHP'nin belediye başkanları karşılar. Şu anda HDP'nin belediye başkanlarının beni karşıladığı bir il olmamıştır. Mardin'e, Diyarbakır'a gittim gelemediler. Neden? dağdan talimat gelmiştir. Dağdan gelen talimatlarda yönetilen belediyelerle nasıl diyalog kuracaksınız?
Bu havalimanına aşıksa milletvekiliydi mecliste niye 2 yıl boyunca yardımcı olmadı. Onun oraya gelmesi önemli değil bizim için önemli olan Hakkari halkının orada olması önemli.

"Musluklardan kan akıyor kan!"

Van'da musluklardan kan akıyor kan. Musluktan kan akar mı? Ama bunların musluklarından akar. Milletimin bunları görmesi bilmesi için ben meydanlardayım. Müslüman bir sokulduğu yerden bir daha sokulmaz.
 

HABER7

pkk
 // kerim
pkknın siyasi kolu demirtaş ve avanesini bu millet çok iyi tanıyor....
27 Mayıs 2015 Çarşamba 08:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler