YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cüneydi'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanımasının ardından çıkan olaylarda direnişin sembolü olan Cuneydi'yi kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cüneydi'yi kabul etti
18 Ocak 2018 / 00:27 Güncelleme: 18 Ocak 2018 / 00:37

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin'de ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanımasının ardından çıkan olaylarda direnişin sembolü olan Fevzi el-Cuneydi'yi kabul etti.

Cuneydi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen kabule, babası Muhammed el-Cuneydi ile geldi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabulde yer alan Başbakan Binali Yıldırım, Cuneydi'yi yanaklarından öptü ve bir süre sohbet etti.

Erdoğan, Cuneydi'nin direnişinin yer aldığı, Anadolu Ajansının "Yılın Fotoğrafları" oylamasında haber kategorisinde birinci seçilen Wisam Hashlamoun'un "Direnişin sembolü 16 yaşındaki çocuk" başlıklı fotoğrafını göstererek, "Bu fotoğraf birinci seçildi. Bana 'Hangisini seçiyorsun' diye sordular. Ben de bunu seçtim." ifadelerini kullandı.

Kabulün sonunda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Cuneydi ve babasıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

j-002.jpg

jyg.jpg

rasim abi
 // murad
aynen abim..Elhamdulillah...
18 Ocak 2018 Perşembe 10:43
 // 15 temmuzda hain vurdu
REİS verdi ayarı ELHAMDÜLİLLAH.... cüneyd-i ve babası artık örgütlenmelerde rol alacaklar İNŞALLAH.... Sembol olarak yoluna devam edecek tahminimiz budur ama İNŞALLAH ki böyledir........
18 Ocak 2018 08:36
 // Rasim DUMAN
Kahramanlar birarada ve iftihar tablosu. Mazlumlarin, magdurlarin, masumlarin, acizlerin, yetimlerin, boynu bukuklerin, darda kalmislarin babasi ; kahraman Reisimiz, canimiz cigerimiz, basimizin taci. Cenab-i ALLAH (C.C.) boyle guzel bir insani hic yari yolda koyar mi...? Summe hasa...Elbette ki muzaffer kilacak ve kiliyor da zaten, elhamdulillah....
18 Ocak 2018 08:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler