YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'a gidecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'a gidecek
10 Haziran 2015 13:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'in davetlisi olarak 1. Avrupa Oyunları'nın açılış törenlerine katılmak üzere 12 Haziran'da Bakü'ye gidecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in davetlisi olarak 1. Avrupa Oyunları'nın açılış törenlerine katılmak üzere 12 Haziran'da Bakü'ye gidecek. 

Erdoğan'ın, 12-13 Haziran'daki ziyareti sırasında, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in yanı sıra, törenlere katılacak ülke liderleriyle de ikili görüşmeler yapması öngörülüyor. 

Azerbaycan’ın Bakü ve Mingeçevir kentlerinde, 12-28 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenecek 1. Avrupa Oyunları’na 50 ülkeden, 20 spor dalında 6 binin üzerinde sporcu katılacak. Türkiye oyunlarda, 19 spor dalında, 192 sporcu tarafından temsil edilecek.


AA

Salam olsun
 // celal halılov
Gel abı sabırla bekliyoruz sızı Azerbaycan da. Abım benım bız Senınle nefes alıyoruz. Neolur gelırkek bız qarıbanlarlada gorus tayın edın ne olur. Ben bır Azeri TURKU olarak sızınle gurur duyuyorum sızınle nefes alıyorum...
10 Haziran 2015 14:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler