YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk Havalimanı'nda
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda terör saldırısının meydana geldiği noktalarda incelemelerde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk Havalimanı'nda
02 Temmuz 2016 / 18:56 Güncelleme: 02 Temmuz 2016 / 19:11

Erdoğan, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ile havalimanına geldi.

Terör saldırısında yaşamını yitiren havalimanı çalışanlarının fotoğraflarının bulunduğu dış hatlar gidiş terminalindeki anma alanını ziyaret eden Erdoğan, burada dua etti.

Daha sonra saldırının yaşandığı alana giden Erdoğan, burada yetkililerden bilgi aldı. Erdoğan'a THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, TAV Havalimanları Üst Yöneticisi (CEO) Sani Şener ve TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın da eşlik etti.

Havalimanındaki yolcularla bir süre sohbet eden Erdoğan, bazılarıyla fotoğraf çektirdi, çocuklara da oyuncak hediye etti.


AA

 // Ömer
karanfil bırakınca Ne oluyor.Islamiyette böyle bir usul var mı? Yoksa Milli” bir davranış mı ? Oraya Din konusunda görevli ile birlikte gidip dua etmek fatiha okumak acaba laikliğe aykırı irticai bir davranış mı oluşturuyor....
02 Temmuz 2016 20:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler