YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye gidiyor
25 Ağustos 2016 20:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17 Eylül'de gerçekleştirilecek olan BM Genel Kurulu'na katılmak amacıyla ABD'ye gidecek.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 17 Eylül'de gerçekleştirilecek olan Birleşmiş Milletler 71'inci Genel Kurulu'na katılmak için ABD'ye gidecek.

 Geçen yıl eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı BM Genel Kurulu'nda bu kez Türkiye'yi bizzat Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan temsil edecek. 

New York'taki BM Genel Kurulu sırasında önemli ikili ve heyetler arası görüşmeler de gerçekleştirecek olan Erdoğan, Ortadoğu başta olmak üzere bölgesel krizlere çözüm bulmak için çalışacak..

Önce tedbir
 // Rasim DUMAN
Muhterem kardeşlerim lütfen bendenizi yanlış anlamasınlar ; "haydi" denildiği zaman EvvelAllah (C.C.) hiçbirimiz arkamıza bakmadan kıyam eder ve "Lebbeyk !" diye cevâp veririz elhamdülillâh. Hatta, bu dâvet ne zaman yapılacak diye, gözümüz yollardadır. Amma, tevekkülden önce, "tedbir" de Rabbimizin emridir. Reisimiz sâdece kendi nefsine ait değildir ; 1,7 milyar müslümânın, Onun üzerinde hakkı vardır. Binâenaleyh, kendisini korumak mecburiyyetindedir....
26 Ağustos 2016 Cuma 00:07
 // Herkesin,Her Milletin Bir Eceli Vardır!
ölümden korkan bir millet olsaydık çoktan yok olmuştuk!Vakit geldiyse ne bir an ileri ne bir an geri alamayız......
25 Ağustos 2016 23:11
 // Erdoğanlar tükenmez!
Allah'ın verdiği canı O'ndan başka alacak yoktur Reis.Git ve Allah'a emanet ol.Bilesin ki Allah'a tevekkül edersen senden daha güçlü kimse yoktur.Bu milet de seni yalnız bırakmayacaktır dualarıyla...Bu milletin herbir mensubu birer Erdoğan'dır.Bilsinler ki hepimizi öldürmedikçe son fert ayakta kaldıkça asla o kirli amaçlarına ulaşamayacaklardır!...
25 Ağustos 2016 22:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler