YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan AB liderleriyle dörtlü zirve gerçekleştirdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Merkel ve İtalya Başbakanı Renzi ile dörtlü zirve gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AB liderleriyle dörtlü zirve gerçekleştirdi
05 Eylül 2016 / 14:25 Güncelleme: 05 Eylül 2016 / 14:29

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İtalya Başbakanı Matteo Renzi ile dörtü zirve gerçekleştirdi.

Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi için bulunduğu Çin Halk Cumhuriyeti'nin Hangcou kentinde Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Merkel, İtalya Başbakanı Renzi ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Hollande zirvenin ardından baş başa görüştü.

Dörtlü zirve ve ardından Erdoğan-Hollande görüşmesi basına kapalı yapıldı.

3 gün sonra da caymayın ha..
 // hursit dilaver
avusturyayla efes kazıları durdurulmuş. geç kalınmış. daha 3 ay önceden durdurulacaktı. o LGBT kılıklı başbakan mı,hariciye vekilimi bir hamamoğlanı var ya.. o,türklere ve turkiyeye laf ettiği gün hemen her şey durdurulacaktı. korkmayın. mal bizim ,toprak bizim. bırakın 10 sene .öyle kalsın. nasıl olsa suriyedeki harabeleri götürdükleri gibi götüremezler. başka mikroplukları da varsa sultan hamid zamanındaki gibi,onu da başaramazlar. bırakın gitsinler. onlar bize muhtaç. yüz vermeyin....
05 Eylül 2016 Pazartesi 17:34
kimmiş bu adam deyip takla atanlara..
 // hursit dilaver
allah allah,bacak bacak üstüne de atmış..nasıl olur bu.oturma izni de almış demek.yoksa ayakta elpençe durması lazımdı.bu adam kendini ne sanıyor yahu..diyen öküzlere diyeyim,O TC CUMHURBAŞKANI, ALLAHIN İNAYETİNDE BİR GÖREVLİ, ÜMMETİN DUASINI ALAN,BU TOPRAKLARIN VE COĞRAFYANIN ÇIKARDIĞI BİR ASLAN.fesat ve zındika komitelerine karşı SEDD-İ ZÜLKARNEYN bir kahraman..ümmetin bir işaretine baktığı zat.bediüzzamanın bahsettiği gücü de olan beklenen zat..bu kadar yeter mi.. oturan o adam,bu adam.....
05 Eylül 2016 Pazartesi 14:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler