YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı askerlerle canlı bağlantı yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93 yılı için verilen resepsiyonda konuştu. Erdoğan, yurtiçi ve yurtdışındaki Türk birliklerinin komutanlarıyla görüntülü konuşma gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı askerlerle canlı bağlantı yaptı
30 Ağustos 2015 / 22:00 Güncelleme: 30 Ağustos 2015 / 22:14

umhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonumuza iştirakiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin şahsınızda milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ediyorum. Milli bayramların, milletlerin tarihi serüvenleri için de önemli yerleri vardır. 30 Ağustos Zafer Bayramı, 1922 yılında Büyük Taaruz'u başarıyla sonuçlandırdığımız bir gün olması ötesinde anlamlara sahiptir. Milletimzin o tarihten geriye doğru giden yaklaşık bir asırlık döneminde tüm yaşanan hayal kırıklıkları ilk defa Çanakkale ile bir ümide yeni bir yürek çarpıntısına yol açmıştır. 30 Ağustos bu ümidi kesin ve tartışmasız bir zafere dönüştüğü Ardından kurulacak genç cumhuriyetin kapılarının aralandığı tarihtir.

İhtiyacımız olan en önemli şey, birlik ve beraberliktir.

Komutanlar askerler canlı yayın bağlantılar

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yurtiçi ve yurtdışındaki Türk birliklerinin komutanlarıyla görüntülü konuşma gerçekleştirdi.Erdoğan, Bosna Hersek'teki Türk temsil heyeti ile ardından da Afganistan'daki bir Türk uzman çavuş ile, Hint Okyanusu'ndaki TCG-Gemlik fıkrateyniyle görüntülü bağlantı gerçekleştirdi.Erdoğan son olarak Şırnak'ta nöbet tutan bir er ve Konya ile bağlantı gerçekleştirdi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler