YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül rahatsızlandı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün programı rahatsızlığı nedeniyle iptal oldu.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül rahatsızlandı
27 Ekim 2013 / 11:10 Güncelleme: 27 Ekim 2013 / 12:01

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül' ün bugün saat 11. 00 de Erciyes Dağı Tekir yaylasındaki "Hayırseverler Zirvesi" programı rahatsızlığı nedeniyle iptal oldu.Cumhurbaşkanı Gül' ün saat 12.00 de karayoluyla Ankara' ya dönmesi bekleniyor.

Belediye Başkanı'ndan açıklama

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı’nın soğuk algınlığının gece daha da ağırlaştığını ve bu nedenle programlarını iptal ettiğini açıkladı.  

Erciyes’te yapılacak olan 4. Hayırseverler Zirvesi’nde açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, “Yoğun bir program geçirdi.O programlar dışarıdan bakan insanlar için ne var geliyor, oturuyor gidiyor’ diye bilirler ama zorluğu var stresi var, verilecek mesajlar var. Bir de kapalı yere giriyorsunuz, terliyorsunuz. Dışarı çıkıyorsunuz buz gibi bir esinti. Üzerindeki nezle gribi biraz arttırdı. Dün tedaviye başlamıştı ama gece yoğunlaştı ve buraya gelemeyecek kadar ağırlaştı.

Allah’tan şifa diliyoruz. Yarın yoğun bir trafiği var. Cumhuriyet resepsiyonuna katılacak. Bu programlara katılacak. Devlet işleri hastalık falan dinlemiyor” diye konuştu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler