YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cuma çıkışı katliam yapacaklardı
Cuma çıkışı katliam yapacaklardı
16 Haziran 2013 11:35
Suriye'ye kaçmaya çalışırken Hatay'ın Yayladağı ilçesine bağlı Güveççi köyü yakınlarında yakalanan N.E'nin emniyetteki ifadesinde, cuma namazı sırasında Ankara Kocatepe Camisi'ne bomba koymayı planladıkların söyledi öğrenildi.

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırı da 53 kişinin ölümü yüzlerce kişinin yaralanmasından sorumlu olduğu ileri sürüle N.E. yakalanıp tutuklandı. N.E.'nin polise verdiği ifadede ise Ankara ve Konya'da daha büyük bir saldırı planladıkları ortaya çıktı. N.E. ifadesinde saldırı emrini Suriye'den aldığını, planda önce Ankara'da Kocatepi Camisi'ne bomba koymak olduğunu belirterek, "Kocatepe Camisi'ne Cuma Namazı zamanı bomba koyacaktık. Reyhanlı'da patlattığımız bombanın aynısın camiye koyacaktkı. Ölü sayısı fazla olması için cuma namazı vakti seçilecekti. Ancak polis Ankara'da çok fazla önlem aldığı için bunu yapamadık" dediği ileri sürüldü.

N.E.'nin Ankara'dan sonra Konya'ya geçtiklerini burada yine Mevlana Camisi'nde cuma namazı vakti bomba koymayı planladıkları ancak güvenlik önlemleri nedeniyle buraya da bomba koyamadıklarını bu nedenle güvenliğin daha az olduğu Reyhanlı'ya bomba koyarak patlattıklarını söylediği iddia edildi.

Ayrıca N.E.'nin Reyhalı'nın mezhep çatışması çıkartılması için özellikle seçildiğini belirttiği ileri sürüldü.

 

İHA

13:13
 // HER ŞEYİ YAPARLAR
Bu marjinal örgütler dağıtıldı fakat, İstanbul Kazlıçeşme mitinginde bir çılgınlık yapıp olay çıkarabilirler. İki tane uyuşturucu hap veripte, yaptırmayacakları şey yok bunlara. Adeta robotlaşmış, düşünce ve iradelerini hain ve ajanlara teslim etmişler. Artık hoşgörü ve merhamet zamanı geçmiştir. Demokrasiyi kullanarak, demokrasiyi katletme, bunların adetidir....
16 Haziran 2013 13:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler