YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cudi'de çatışma: 1 şehit
Cudi'de çatışma: 1 şehit
23 Aralık 2011 14:15
Cudi Dağı’nda operasyon yapan güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında bu sabah çıkan çatışmada uzman çavuş Mehmet Bostanoğlu şehit oldu...

Şırnak'ta bu sabah teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Bostanoğlu'nun (35) Mersin'in Silifke ilçesindeki ana ocağında yas var.  

bu sabah Cudi dağında kaçmaya çalışan terör örgütü PKK'lılarla çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Bostanoğlu'nun Atik Mahallesi 124 Sokak No: 30 adresinde ikamet eden annesi Sıdıka'nın evine gelen Garnizon Komutanı Personel Yarbay İbrahim Alan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Sayılan ve Emniyet Müdürü Volkan İmişçi, Mehmet Bostanoğlu'nun şehit olduğu haberini verdi.   

Oğlunun şehit olduğunu öğrenen ahraz anne ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Sinir krizi geçiren şehidin yakınlarına 112 acil servis ekipleri müdahale ederken, şehidin annesi Sıdıka'yı ise bir astsubay sarılarak sakinleştirmeye çalıştı.  

Babasını 1997 yılında kaybeden, 2001 yılında uzman çavuş olan Mehmet Bostanoğlu'nun evli ve iki çocuk babası olduğu, eşi ve çocuklarının da Şırnak'ta olduğu öğrenildi. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler